Nadal bez przełamania. Tarpan przegrywa na własnym boisku

Zespół z Aleksandrowa Kujawskiego był kolejnym rywalem #Tarpana na stadionie w Mroczy. Mecz ten nie przyniósł jednak przełamania i po raz kolejny gospodarze zeszli z boiska pokonani.
W Wielką Sobotę na mroteckim stadionie doszło do meczu piłkarskiego w ramach rozgrywek IV ligi pomiędzy Tarpanem Mrocza a Orlętami Aleksandrów Kujawski. Gospodarze szukali pierwszy punktów w rundzie wiosennej, ale zadania nie mieli łatwego. Powyższe znalazło potwierdzenie na boisku. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gości 3:0, którzy z perspektywy 45 minut gry byli lepszym zespołem. Potwierdzili to w drugiej części meczu, kiedy to do swojego dorobku dołożyli dwa kolejne gole.
Ostatecznie drużyna Orląt pewnie wygrała to spotkanie i sięgnęła po kolejny w rundzie wiosennej komplet punktów. Tarpan w dalszym ciągu się nie przełamał i z kolejki na kolejkę szansa na utrzymanie się coraz bardziej oddala. Piłkarze w tym momencie potrzebują już chyba cudu. Mrotecki zespół po raz kolejny nie najlepiej zaprezentował się w defensywie, tracąc m.in. gola z rzutu karnego. Gorzej sytuacja wygląda jednak z przodu, ponieważ im bliżej bramki rywala tym gorzej. Zawodnicy Tarpana mają problem z wykreowaniem sobie sytuacji, a jak już zdarzy się stanąć przed jedną z nielicznych szans, to nie potrafią tego wykorzystać.
Tarpan Mrocza – Orlęta Aleksandrów Kujawski 0:5 (0:3)
Galeria






































Czytaj również
- Niezasłużona porażka. Skra nadal bez punktów w rundzie rewanżowej
- W Zalesiu nie brakowało bramek. Zwyciężyli jednak goście
- Juniorzy starsi rozegrali drugą kolejkę. Pokonali Orła Kcynię
- Piłkarze budzą się z zimowego snu. Jak wyglądają przygotowania do rozgrywek?
- Kolejny udany turniej żaków. Indywidualna nagroda dla Olka
Dodaj komentarz
Dzisiaj Wielka Sobota. Dzień ciszy i oczekiwania

Wielka Sobota jest dniem spoczynku Jezusa# w grobie i adoracji Najświętszego Sakramentu. Obchodzona jest jako dzień błogosławieństwa, gdyż święci się wtedy ogień, wodę i wielkanocne pożywienie.
(czytaj więcej)Mozaika wielkanocnych tradycji. Rozmowa z Hanną Łopatyńską

Rozmowa z Hanną Łopatyńską, kierownikiem Działu Folkloru i Kultury Społecznej Muzeum Etnograficznego w Toruniu
(czytaj więcej)Wielkanocne smaki z KGW. Tradycja na talerzu

W Święta Wielkanocne#, w wielu domach w regionie zaczyna pachnieć babką drożdżową, żurkiem z białą kiełbasą i świeżo pieczonym mazurkiem. A jeśli ktoś szuka prawdziwych smaków i inspiracji na świąteczny stół, wystarczy zajrzeć do Kół Gospodyń Wiejskich – takich jak to w Starym Jarużynie. Przewodnicząca Koła, pani Stanisława Rygielska, z dumą opowiada o przygotowaniach i tradycjach, które od pokoleń towarzyszą tym wyjątkowym świętom.
(czytaj więcej)Pisanki. Na przestrzeni wieków pełniły wiele funkcji

Od najdawniejszych czasów ze Świętami # Wielkanocnymi kojarzone jest jajko, w tradycji chrześcijańskiej symbol nowego życia i zmartwychwstałego Chrystusa, w tradycji ludowej – symbol siły, płodności i miłości.
(czytaj więcej)
Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad
No pisze , w dniu 19-04-2025 19:25:02 napisał:
odpowiedz
LK, w dniu 19-04-2025 19:33:42 napisał:
odpowiedz
Były fan , w dniu 19-04-2025 23:21:22 napisał:
odpowiedz
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!