Dziś mamy 20 kwietnia 2025, niedziela, imieniny obchodzą:

19 kwietnia 2025

Nadal bez przełamania. Tarpan przegrywa na własnym boisku

Zespół z Aleksandrowa Kujawskiego był kolejnym rywalem #Tarpana na stadionie w Mroczy. Mecz ten nie przyniósł jednak przełamania i po raz kolejny gospodarze zeszli z boiska pokonani.

W Wielką Sobotę na mroteckim stadionie doszło do meczu piłkarskiego w ramach rozgrywek IV ligi pomiędzy Tarpanem Mrocza a Orlętami Aleksandrów Kujawski. Gospodarze szukali pierwszy punktów w rundzie wiosennej, ale zadania nie mieli łatwego. Powyższe znalazło potwierdzenie na boisku. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gości 3:0, którzy z perspektywy 45 minut gry byli lepszym zespołem. Potwierdzili to w drugiej części meczu, kiedy to do swojego dorobku dołożyli dwa kolejne gole.

Ostatecznie drużyna Orląt pewnie wygrała to spotkanie i sięgnęła po kolejny w rundzie wiosennej komplet punktów. Tarpan w dalszym ciągu się nie przełamał i z kolejki na kolejkę szansa na utrzymanie się coraz bardziej oddala. Piłkarze w tym momencie potrzebują już chyba cudu. Mrotecki zespół po raz kolejny nie najlepiej zaprezentował się w defensywie, tracąc m.in. gola z rzutu karnego. Gorzej sytuacja wygląda jednak z przodu, ponieważ im bliżej bramki rywala tym gorzej. Zawodnicy Tarpana mają problem z wykreowaniem sobie sytuacji, a jak już zdarzy się stanąć przed jedną z nielicznych szans, to nie potrafią tego wykorzystać.

Tarpan Mrocza – Orlęta Aleksandrów Kujawski 0:5 (0:3)

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    No pisze , w dniu 19-04-2025 19:25:02 napisał:

    Tylko czarni nakło nad Notecią ksc blasku tamtych lat powiat jest czarno biały

    odpowiedz

    • 0 (0)

    LK, w dniu 19-04-2025 19:33:42 napisał:

    Ten Tarpan to jakaś żenada robią z siebie pośmiewisko

    odpowiedz

    • 0 (0)

    Były fan , w dniu 19-04-2025 23:21:22 napisał:

    Żenada żenada. Spadek kwestia czasu

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Zadaj pytanie
40PLN
Szkolenie okresowe pracowników
89PLN
Ramki ślubne
39,90 zł PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
KOBIZE
500PLN
Budowa hal
0

Dzisiaj Wielka Sobota. Dzień ciszy i oczekiwania

Wielka Sobota jest dniem spoczynku Jezusa# w grobie i adoracji Najświętszego Sakramentu. Obchodzona jest jako dzień błogosławieństwa, gdyż święci się wtedy ogień, wodę i wielkanocne pożywienie.

(czytaj więcej)
0

Mozaika wielkanocnych tradycji. Rozmowa z Hanną Łopatyńską

Rozmowa z Hanną Łopatyńską, kierownikiem Działu Folkloru i Kultury Społecznej Muzeum Etnograficznego w Toruniu

(czytaj więcej)
0

Wielkanocne smaki z KGW. Tradycja na talerzu

W Święta Wielkanocne#, w wielu domach w regionie zaczyna pachnieć babką drożdżową, żurkiem z białą kiełbasą i świeżo pieczonym mazurkiem. A jeśli ktoś szuka prawdziwych smaków i inspiracji na świąteczny stół, wystarczy zajrzeć do Kół Gospodyń Wiejskich – takich jak to w Starym Jarużynie. Przewodnicząca Koła, pani Stanisława Rygielska, z dumą opowiada o przygotowaniach i tradycjach, które od pokoleń towarzyszą tym wyjątkowym świętom.

(czytaj więcej)
0

Pisanki. Na przestrzeni wieków pełniły wiele funkcji

Od najdawniejszych czasów ze Świętami # Wielkanocnymi kojarzone jest jajko, w tradycji chrześcijańskiej symbol nowego życia i zmartwychwstałego Chrystusa, w tradycji ludowej – symbol siły, płodności i miłości.

(czytaj więcej)