Wywalczyły 4. miejsce. Sukces dziewcząt z SP Sadki

fot. powierzone
15. kwietnia w Myślęcinku odbył się # Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych.
Na starcie stanęli mistrzowie powiatów oraz miast (Bydgoszcz, Toruń, Świecie, Włocławek) z naszego województwa. Łącznie wystartowało 21 drużyn (126 zawodniczek).
W sportowych zmaganiach dziewczęta SP Sadki wywalczyły 4 miejsce.
Skład drużyny: Nikola Maciejewska, Liliana Berlik, Gabriela Krzemińska, Katarzyna Kaczmarek, Alicja Skieresz, Natalia Przywecka.
Dziewczętom gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów.
materiał: Hanna Korpal
Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.
Galeria







Czytaj również
Dodaj komentarz
LOKALNY HIT
Dodatek dopełniający. Wypłaty już w maju

Osoby uprawnione do renty # socjalnej, które są całkowicie niezdolne do pracy oraz do samodzielnej egzystencji, będą otrzymywać dodatek dopełniający do swojego świadczenia. Wypłaty ruszą w maju.
(czytaj więcej)Wielki Czwartek. Rozpoczęło się Triduum Paschalne

Wielki Czwartek to jeden z # najważniejszych dni w kalendarzu liturgicznym, obchodzony w Wielkim Tygodniu, który prowadzi do Świąt Wielkanocnych.
(czytaj więcej)Na pamiątkę śmierci Chrystusa. Wielki Piątek

Dziś obchodzimy Wielki Piątek, # jeden z najważniejszych dni w kalendarzu liturgicznym chrześcijan na całym świecie. To dzień upamiętniający mękę i śmierć Jezusa Chrystusa na krzyżu, symboliczny moment przepełniony zadumą, modlitwą i wspomnieniem o ofierze.
(czytaj więcej)Wielki Tydzień. Czas refleksji i przygotowań do świąt

Rozpoczął się Wielki Tydzień – okres szczególnego # znaczenia dla chrześcijan, który prowadzi do obchodów Świąt Wielkanocnych. To czas głębokiej refleksji, modlitwy oraz przygotowań do najważniejszego wydarzenia w kalendarzu liturgicznym.
(czytaj więcej)
Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!