Dziś mamy 16 czerwca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:
30-03-2022
Oceń film: 17 11
udostępnij na FB

Komentarze (3)

  • 0 (8)

  Bydgoska, 02-04-2022 01:19:21

  burmistrz i radni nieudacznicy do zmiany z nakła zrobili jeden wielki SYF a chodzilo o jak najwieksza ilosc parkingów zeby ladowac im kase do kieszeni !!! taka jest prawda , tych nierobów trzeba obalic !

  odpowiedz

  • 0 (4)

  nakielanin, 12-05-2022 17:17:55

  jaki wstyd...

  odpowiedz

  • -4 (4)

  obserwator, 14-05-2022 20:15:56

  Po reorganizacji ruchu w Nakle wygląda jak na Ukrainie w czasie wojny. Worki, szmaty a mamy 21 wiek. Czy w mieście nie może być ładnie. Dziurawe ulice, zapadnięte studzienki. Czy nie ma odpowiednich wykonawców?

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! - pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!

0

Ruszyła certyfikacja w WOT. Sprawdzian dla żołnierzy

W WOT rozpoczęła się Certyfikacja – zaangażowani zostali #wszyscy żołnierze 8.Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Natychmiastowe stawiennictwo i szkolenie to jeden z elementów sprawdzenia gotowości do działania najmłodszego rodzaju Sił Zbrojnych RP, niezwiązany z kryzysem migracyjnym i działaniami hybrydowymi przeciw Polsce na wschodniej granicy RP.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)