Dziś mamy 18 kwietnia 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

23 stycznia 2023

Zagadki, zabawy, ciasteczka z miodem i lemoniada. Święto Kubusia Puchatka

fot. powierzone

fot. powierzone

Miś o małym rozumku, lubiący małe co nieco, wszystkie dzieci go znają i kochają… Tak to Kubuś Puchatek. Święto tego przemiłego# niedźwiadka hucznie obchodziliśmy w Bibliotece Dziecięcej.

Krasnoludki z Przedszkola Katolickiego oraz Pszczółki z Przedszkola „Donald” przyłączyły się do wspólnej zabawy. Najpierw jednak wysłuchały bajki „Kurowanie Kubusia”. Okazało się, że Kubuś Puchatek zostawił dla nich list. Dzieci musiały znaleźć ślady misiowych łapek i po nich dojść do słoiczka miodu. Tam czekało na nich zadanie, zagadki, z którymi świetnie sobie poradziły i mogły pójść dalej. Przedszkolaki tańczyły i wykonywały misiową gimnastykę, zlizywały miodek z talerzyka, rysowały Prosiaczkowi piękne sny. Najwięcej emocji wzbudził Kłapouchy, któremu trzeba było przyczepić ogon, z zasłoniętymi oczami. Na zakończenie dzieci zjadły ciasteczka z miodem i wypiły lemoniadę. Było słodko.

Materiał: Anna Splitt / PiMBP w Nakle nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 11 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Podstawowe szkolenie łączników i zwiadowców. Zajęcia w Kowalewku

W ramach rocznego planu pracy zatwierdzonego przez #Komendę Jednostki w Kowalewku trwają zajęcia z zakresu budowy i obsługi motocykli typu Honda 125 SL, a także qadów Yamaha Grizzly 550.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Chorych na Hemofilię. Zaburzenia krzepnięcia krwi

Wczoraj obchodziliśmy Światowy Dzień# Chorych na Hemofilię.

(czytaj więcej)
0

Ochrona przed niechcianymi wiadomościami. Nowe zabezpieczenia

Przedsiębiorcy telekomunikacyjni świadczący #usługi SMS podłączyli się do systemu telegraf.cert.pl, służącego do przekazywania wzorca fałszywej wiadomości SMS. Dzięki czemu blokowane będą oszukańcze wiadomości SMS, które są zgodne z przygotowanymi przez CSIRT NASK wzorcami.

(czytaj więcej)
0

Wskoczył do rzeki, by ratować nastolatkę. Ryzykował własnym życiem (film)

Starszy aspirant Łukasz Grabowski z Komendy #Miejskiej Policji w Toruniu, ryzykując własne życie, uratował młodą kobietę. Nie zważając na silne prądy i niską temperaturę wody, funkcjonariusz ruszył na pomoc 16-latce, która tonęła w nurcie Wisły.

(czytaj więcej)