Dziś mamy 28 czerwca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

23 czerwca 2024

Awans był bardzo blisko. Drużyna zdobyła 30 punktów

Raport z ostatnich dwóch meczy drużyny# Młodzików D2 UKS Pelikan Szubin rocznik 2012!

8 czerwca w sobotni poranek graliśmy derbowy mecz z miejscową Szubinianką. Zaczynamy niezbyt dobrze, dzięki czemu goście doprowadzają do kilku groźnych sytuacji ale nasz bramkarz jest tego dnia bardzo dobrze dysponowany. Mimo to do przerwy prowadzimy 2:1. Druga połowa to już dominacja na boisku z naszej strony. Stwarzamy dużo sytuacji i wygrywamy ostatecznie 4:1.

Bramki/Asysty:

Marcel Chojnacki - 3 bramki

Javier Zimny - 1 bramka, 1 asysta

Borys Korecki - 1 asysta

Kornel Kłosowski - 1 asysta

16 czerwca zagraliśmy wyjazdowy mecz z Akademią Piłkarską Reissa Bydgoszcz. Na mecz udaliśmy się bez kilku graczy ale zmotywowani podwójnie. Akademia Reissa wystawiła najmocniejszą ekipę składającą się z zawodników grających na co dzień w II lidze wojewódzkiej. Zaczynamy bardzo dobrze szybko strzelając bramkę. Do 10' mamy mecz pod kontrolą. Później zaczęły się małe problemy naszego zespołu. Delikatne błędy w ustawieniu spowodowały, że straciliśmy dwie bramki. Po korektach i zmianach w składzie znowu odzyskujemy kontrolę, czego efektem była bramka przed przerwą na 2:2. Początek drugiej połowy był bardzo wyrównany. Z biegiem czasu przejmujemy kontrolę nad meczem i stwarzamy sobie mnóstwo sytuacji a nasz bramkarz kapitalnie broni. Strzelamy bramkę na 3:2 ale niestety szybko tracimy i mecz kończy się 3:3.

Kończymy sezon na 3 miejscu tracąc najmniej bramek w lidze. Zdobywamy 30 pkt. Awans był bardzo blisko. W ciągu tego półrocza chłopcy zrobili ogromny postęp i udowodnili, że stać ich na grę nawet w II lidze wojewódzkiej.