Dziś mamy 24 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

11 czerwca 2024

Radosny czas dla najmłodszych. W przedszkolu obchodzono Dzień Dziecka

fot. Przedszkole Miejskie im.Ziemi Pałuckiej w Kcyni

fot. Przedszkole Miejskie im.Ziemi Pałuckiej w Kcyni

Pod koniec maja w Przedszkolu Miejskim #im. Ziemi Pałuckiej w Kcyni obchodzono Dzień Dziecka.

Rodzice wraz z panią dyrektor,nauczycielami i pracownikami przedszkola zapewnili naszym dzieciom radosny i miły dzień.Dzieci otrzymały mnóstwo życzeń, prezentów. Było też dużo innych przyjemności: popcorn, wata cukrowa, malowanie twarzy, warkoczyki,tatuaże, dmuchaniec.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tak wspaniałego dnia dla naszych przedszkolaków. Wielkie podziękowania kierujemy do przewodniczącej rady rodziców Magdaleny Kwiatkowskiej, Angeliki Plewa Piechockiej, Kamili Silickiej , Marzeny Karakiewicz, Małgorzaty Bartkowiak,Klaudii Gryczka, Magdy Chudzik, Łukasza Szczepańskiego.

Materiał: Beata Szymczak / Przedszkole Miejskie im.Ziemi Pałuckiej w Kcyni

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Nie bądź zombi! Narkotyki to bardzo ryzykowna gra (film)

Narkotyki to bardzo ryzykowna gra, w której jedyną #pewną jest to, że nie można wygrać. Przeciwnik, w tym przypadku środek odurzający, nie bierze jeńców. Obowiązującą zasadą jest to, że wraz z rozwojem uzależnienia pojawia się coraz większa tolerancja na narkotyk. Aby utrzymać pożądany efekt, osoba uzależniona zaczyna przyjmować coraz większe dawki – a te w którymś momencie stają się toksyczne i… game over – nie ma drugiego życia. Żeby zatrzymać tę rozgrywkę, polska Policja stworzyła spot skierowany do młodych ludzi, którzy nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że każdy, kto zaczyna tę grę, już na starcie jest przegrany.

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)