Dziś mamy 21 lipca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

22 czerwca 2024

Gotowi do zmierzenia się z pierwszą klasą. Uroczyście w przedszkolu

fot. Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

fot. Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

20 czerwca 2024 r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego# w oddziałach przedszkolnych oraz pożegnania starszaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.

Na wstępie uroczystości, po powitaniu wszystkich dzieci, rodziców, nauczycieli oraz pracowników starszaki z grupy „Motylki” zaprezentowały swój występ aktorski oraz wokalny. Dzieci opowiedziały o umiejętnościach zdobytych w przedszkolu i o swojej gotowości do zmierzenia się z klasą pierwszą.

Po części artystycznej wychowawcy grup p. Oliwia Kędziora oraz p. Renata Murawska wraz z  Dyrektor p. Lucyną Bursztynowicz oraz Przewodniczącą Rady Rodziców p. Barbarą Sądel wręczyły nagrody książkowe oraz dyplomy dla wszystkich przedszkolaków oraz dzieci starszych opuszczających już nasze przedszkole.

Następnie pani Dyrektor w imieniu swoim oraz Grona Pedagogicznego wręczyła podziękowania dla rodziców, którzy finansowo wspierali nasze całoroczne działania oraz angażowali się w życie przedszkola.

Po wszystkich występach i przemówieniach przyszedł czas pożegnań, dzieci z grupy „Motylki”, które od września wkraczają do pierwszej klasy, wręczając piękne kwiaty i upominek wyraziły swoją wdzięczność za trud włożony w wychowanie - swojej wychowawczyni p. Renacie Murawskiej. Niejednej osobie na sali zakręciła się łezka w oku widząc ten wzruszający moment.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.

Materiał: Kinga Słapek / Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kontrola importowanego materiału siewnego. Co jest sprawdzane?

Materiał siewny roślin pochodzący z państw trzecich #może być sprowadzony i dopuszczony do obrotu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, jeżeli został wyprodukowany i oceniony zgodnie z systemem inspekcji polowych Unii Europejskiej oraz spełnia wymagania zdrowia roślin. Równoważność systemu produkcji i oceny jest analizowana przez Komisję Europejską i stwierdzana we właściwym wspólnotowym akcie prawnym.

(czytaj więcej)
0

Ogórki kiszone na zdrowie. Jakie znaczenie mają dla naszego organizmu?

Sezon ogórkowy w pełni. To najlepszy czas na przygotowanie# kiszonek na zimę. Ogórki kiszone to nie tylko pyszny dodatek do posiłków, ale także prawdziwy superfoods - probiotyki dla jelit, witaminy i #minerały, niska kaloryczność i antyoksydanty.

(czytaj więcej)
0

Zamykanie kąpielisk z powodu sinic. Dlaczego są dla nas niebezpieczne?

Przyczyny występowania i zagrożenia wynikające z obecności #potencjalnie toksycznych cyjanobakterii (sinic) w wodzie.

(czytaj więcej)
0

Kontrola jakości mięsa, wędlin i serów. Zakwestionowano blisko 50 % towarów

Przeprowadzone przez IJHARS kontrole mięsa, wędlin i serów #sprzedawanych bez opakowania wykazały, że błędy najczęściej dotyczą oznakowania, zakwestionowano aż 46,6% towarów.

(czytaj więcej)