Dziś mamy 21 lipca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

21 czerwca 2024

Noc w przedszkolu. Na dzieci czekało wiele atrakcji

fot. powierzone

fot. powierzone

Po dniu pełnym atrakcji# w Skansenie w Osieku nad Notecią, gdzie grupa Jeżyki z Przedszkola Wesoła Piątka, mogła obejrzeć różne scenki z codziennego życia mieszkańców takich jak wyrób masła, pieczenie gofrów oraz wnętrza chat, z niecierpliwością czekały na atrakcje przygotowane przez panie na noc w przedszkolu.

Po powrocie z wycieczki dzieci zjadły obiad. Później nasi milusinscy skosztowali smaczne lody u Pubanca, a także zjadły pizzę. Po zabawach dzieci przebrały się w piżamki. Zmęczone przedszkolaki zasnęły podczas seansu bajkowego. Rano zjadły śniadanie, po czym pełne uśmiechu i błysku w oku witały swoich rodziców. Na koniec dzieci otrzymały upominki. Mamy nadzieję, że noc w przedszkolu pozostanie długo w pamięci naszych dzieci.

Materiał: Karolina Ocetkiewicz / Przedszkole Wesoła Piątka

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kontrola importowanego materiału siewnego. Co jest sprawdzane?

Materiał siewny roślin pochodzący z państw trzecich #może być sprowadzony i dopuszczony do obrotu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, jeżeli został wyprodukowany i oceniony zgodnie z systemem inspekcji polowych Unii Europejskiej oraz spełnia wymagania zdrowia roślin. Równoważność systemu produkcji i oceny jest analizowana przez Komisję Europejską i stwierdzana we właściwym wspólnotowym akcie prawnym.

(czytaj więcej)
0

Ogórki kiszone na zdrowie. Jakie znaczenie mają dla naszego organizmu?

Sezon ogórkowy w pełni. To najlepszy czas na przygotowanie# kiszonek na zimę. Ogórki kiszone to nie tylko pyszny dodatek do posiłków, ale także prawdziwy superfoods - probiotyki dla jelit, witaminy i #minerały, niska kaloryczność i antyoksydanty.

(czytaj więcej)
0

Zamykanie kąpielisk z powodu sinic. Dlaczego są dla nas niebezpieczne?

Przyczyny występowania i zagrożenia wynikające z obecności #potencjalnie toksycznych cyjanobakterii (sinic) w wodzie.

(czytaj więcej)
0

Kontrola jakości mięsa, wędlin i serów. Zakwestionowano blisko 50 % towarów

Przeprowadzone przez IJHARS kontrole mięsa, wędlin i serów #sprzedawanych bez opakowania wykazały, że błędy najczęściej dotyczą oznakowania, zakwestionowano aż 46,6% towarów.

(czytaj więcej)