Dziś mamy 21 lipca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

24 czerwca 2024

Wyjazd na basen. Prezent za aktywny udział w zbiórce kasztanów

fot. SP Królikowo

fot. SP Królikowo

W poniedziałek, 17 czerwca dzieci przedszkolne# 5 i 6 latki ze Szkoły Podstawowej im.Ziemi Pałuckiej w Królikowie wraz ze sowimi paniami Ireną Kobylarz, Hanną Nowakowską i Ewą Dydyszko oraz uczniowie klasy I z wychowawcą Ewą Cichońską pojechały na basen do Mogilna.

Podczas zabaw w wodzie towarzyszyli nam rodzice, pani Patrycja Świderska i Alicja Miszczak, którym dziękujemy za pomoc. Wyjazd dostarczył dzieciom bardzo wiele miłych ,radosnych przeżyć i był propozycją jak aktywnie spędzać czas wolny z rówieśnikami ale też z rodziną. Wyjazd był opłacony przez Koło Łowieckie "Cyranka" jako nagroda za ogromne zaangażowanie w zbiórkę kasztanów. Nasze dzieci z grupy Sówki zdobyły pierwsze miejsce i grupowo zebrały największą ilość kasztanów wśród wszystkich grup i klas. Serdecznie dziękujemy za wspaniały prezent. Było super.

Materiał: I. Kobylarz / Szkoła Podstawowa im.Ziemi Pałuckiej w Królikowie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kontrola importowanego materiału siewnego. Co jest sprawdzane?

Materiał siewny roślin pochodzący z państw trzecich #może być sprowadzony i dopuszczony do obrotu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, jeżeli został wyprodukowany i oceniony zgodnie z systemem inspekcji polowych Unii Europejskiej oraz spełnia wymagania zdrowia roślin. Równoważność systemu produkcji i oceny jest analizowana przez Komisję Europejską i stwierdzana we właściwym wspólnotowym akcie prawnym.

(czytaj więcej)
0

Ogórki kiszone na zdrowie. Jakie znaczenie mają dla naszego organizmu?

Sezon ogórkowy w pełni. To najlepszy czas na przygotowanie# kiszonek na zimę. Ogórki kiszone to nie tylko pyszny dodatek do posiłków, ale także prawdziwy superfoods - probiotyki dla jelit, witaminy i #minerały, niska kaloryczność i antyoksydanty.

(czytaj więcej)
0

Zamykanie kąpielisk z powodu sinic. Dlaczego są dla nas niebezpieczne?

Przyczyny występowania i zagrożenia wynikające z obecności #potencjalnie toksycznych cyjanobakterii (sinic) w wodzie.

(czytaj więcej)
0

Kontrola jakości mięsa, wędlin i serów. Zakwestionowano blisko 50 % towarów

Przeprowadzone przez IJHARS kontrole mięsa, wędlin i serów #sprzedawanych bez opakowania wykazały, że błędy najczęściej dotyczą oznakowania, zakwestionowano aż 46,6% towarów.

(czytaj więcej)