Dziś mamy 21 lipca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

20 czerwca 2024

Dzieci pożegnały przedszkole. Uroczyste zakończenie roku

fot. archiwum Samorządowego Przedszkola nr 3 w Szubinie

fot. archiwum Samorządowego Przedszkola nr 3 w Szubinie

W środę 19 czerwca 2024 r w Muzeum Ziemi Szubińskiej odbyło się# uroczyste zakończenie roku szkolnego oraz pożegnanie dzieci odchodzących z przedszkola do zerówek i klas pierwszych.

Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej w wykonaniu dzieci z grupy "Muchomorki" , „Stokrotki" oraz „Biedronki". Nie zabrakło piosenek i wierszy, które podkreśliły ten wyjątkowy moment. Po występach Pani dyrektor podziękowała za cały rok szkolny wszystkim dzieciom, rodzicom i pracownikom. Przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy ukończenia przedszkola i drobne upominki. Naszym absolwentom życzymy wielu sukcesów i spełnienia marzeń oraz bezpiecznych i radosnych wakacji! Rodzicom dziękujemy za owocną współpracę.

Materiał: Aleksandra Janiszewska / Samorządowe Przedszkole nr 3 w Szubinie

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kontrola importowanego materiału siewnego. Co jest sprawdzane?

Materiał siewny roślin pochodzący z państw trzecich #może być sprowadzony i dopuszczony do obrotu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, jeżeli został wyprodukowany i oceniony zgodnie z systemem inspekcji polowych Unii Europejskiej oraz spełnia wymagania zdrowia roślin. Równoważność systemu produkcji i oceny jest analizowana przez Komisję Europejską i stwierdzana we właściwym wspólnotowym akcie prawnym.

(czytaj więcej)
0

Ogórki kiszone na zdrowie. Jakie znaczenie mają dla naszego organizmu?

Sezon ogórkowy w pełni. To najlepszy czas na przygotowanie# kiszonek na zimę. Ogórki kiszone to nie tylko pyszny dodatek do posiłków, ale także prawdziwy superfoods - probiotyki dla jelit, witaminy i #minerały, niska kaloryczność i antyoksydanty.

(czytaj więcej)
0

Zamykanie kąpielisk z powodu sinic. Dlaczego są dla nas niebezpieczne?

Przyczyny występowania i zagrożenia wynikające z obecności #potencjalnie toksycznych cyjanobakterii (sinic) w wodzie.

(czytaj więcej)
0

Kontrola jakości mięsa, wędlin i serów. Zakwestionowano blisko 50 % towarów

Przeprowadzone przez IJHARS kontrole mięsa, wędlin i serów #sprzedawanych bez opakowania wykazały, że błędy najczęściej dotyczą oznakowania, zakwestionowano aż 46,6% towarów.

(czytaj więcej)