Dziś mamy 21 lipca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

24 czerwca 2024

Rok pełen pracy i osiągnięć. Uczniowie otrzymali świadectwa i nagrody

fot. NSP

fot. NSP "KMK KOS" w Kosowie

21 czerwca 2024 r. odbyło się uroczyste #zakończenie roku szkolnego 2023/2024. W uroczystości szkolnej wzięli udział uczniowie, rodzice, dyrekcja wraz z gronem pedagogicznym oraz władze lokalne: p. Natalia Rymaszewska – sołtys, p. Mateusz Rymaszewski – prezes Stowarzyszenia „KMK KOS” w Kosowie, radny Rady Miasta i Gminy Mrocza – p. Krzysztof Wojciech Rotkiewicz, p. Alicja Babiarz-Synakiewicz – dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Oświaty oraz zaproszeni goście: p. Marzena Nowak-Olechnicka i p. Klaudia Miniszewska-Konkiewicz z PCPRu w Nakle nad Notecią oraz ks. wikariusz Dominik Krawczak.

Uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia „KMK KOS” w Kosowie, wyróżniający się bardzo dobrymi wynikami w nauce, otrzymali wraz ze świadectwem z wyróżnieniem nagrody pieniężne. Podczas uroczystości pożegnano uczniów klasy VIII, której wychowawczynią była p. Paulina Jędrzejczyk. Podziękowano również dotychczasowemu Pocztowi Sztandarowemu za roczną służbę i przekazano sztandar kolejnym uczniom z kl. VII. Podczas uroczystości mogliśmy podziwiać występy taneczne i wokalne naszego szkolnego zespołu "Kosowiki", któremu przygrywał p. Zbigniew Rydelski wraz ze swoim wychowankiem – Hubertem Trzaskawką.

Na koniec p. Dyrektor Jadwiga Winiaszewska wraz z p. Prezesem Mateuszem Rymaszewskim podziękowali wszystkim za przygotowanie uroczystości i za rok pełen pracy i kolejnych osiągnięć.

Źródło: NSP "KMK KOS" w Kosowie

Materiał: Joanna Murawiec / UMiG Mrocza

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kontrola importowanego materiału siewnego. Co jest sprawdzane?

Materiał siewny roślin pochodzący z państw trzecich #może być sprowadzony i dopuszczony do obrotu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, jeżeli został wyprodukowany i oceniony zgodnie z systemem inspekcji polowych Unii Europejskiej oraz spełnia wymagania zdrowia roślin. Równoważność systemu produkcji i oceny jest analizowana przez Komisję Europejską i stwierdzana we właściwym wspólnotowym akcie prawnym.

(czytaj więcej)
0

Ogórki kiszone na zdrowie. Jakie znaczenie mają dla naszego organizmu?

Sezon ogórkowy w pełni. To najlepszy czas na przygotowanie# kiszonek na zimę. Ogórki kiszone to nie tylko pyszny dodatek do posiłków, ale także prawdziwy superfoods - probiotyki dla jelit, witaminy i #minerały, niska kaloryczność i antyoksydanty.

(czytaj więcej)
0

Zamykanie kąpielisk z powodu sinic. Dlaczego są dla nas niebezpieczne?

Przyczyny występowania i zagrożenia wynikające z obecności #potencjalnie toksycznych cyjanobakterii (sinic) w wodzie.

(czytaj więcej)
0

Kontrola jakości mięsa, wędlin i serów. Zakwestionowano blisko 50 % towarów

Przeprowadzone przez IJHARS kontrole mięsa, wędlin i serów #sprzedawanych bez opakowania wykazały, że błędy najczęściej dotyczą oznakowania, zakwestionowano aż 46,6% towarów.

(czytaj więcej)