Dziś mamy 24 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

07 czerwca 2024

Rockandrollowy Piknik Rodzinny. Razem bawili się dorośli i dzieci

fot. powierzone

fot. powierzone

Dnia 3 czerwca br. w naszym przedszkolu odbył się #Rockandrollowy Piknik Rodzinny. Rodzice i dzieci byli ubrani w rockandrollowe stroje.

Na wszystkich czekało mnóstwo kulinariów: grochówka, kiełbaski z grilla, wata cukrowa, popcorn,słodycze a przede wszystkim przepyszne wypieki przygotowane przez rodziców. Dzieci mogły skorzystać z wielu atrakcji takich jak : malowanie twarzy, tatuaże, kolorowe warkoczyki, budka 360, bańki mydlane, dmuchańce, zumba oraz profesjonalna sesja zdjęciowa pani

Basi Geppert. DJ, pan Marek Ciepliński umilał czas prowadząc konkursy i wesołe zabawy przy muzyce. Dzieci i rodzice bawili się doskonale, było mnóstwo radości i śmiechu.

Wszystkim osobom, które pomogły w organizacji pikniku serdecznie dziękujemy . Szczególnie panu Markowi Cieplińskiemu oraz państwu Darii Pubanc-Cieplińskiej i Łukaszowi Cieplińskiemu.

Materiał: Red. Przedszkole Wesoła Piątka

Oceń artykuł: 12 16

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 2 (6)

    wrr, w dniu 08-06-2024 11:24:51 napisał:

    Ten świat naprawdę przewraca się do góry nogami. Żeby w Przedszkolu taką imprezę zrobić!!! Kto wpadł na tak durrną zabawę-wstyd, wstyd

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
79PLN
Szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych
79PLN
Konstrukcje stalowe
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Ewidencja odpadów BDO (pakiet mini)
2400 zł / rokPLN
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
KOBIZE
500PLN
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Nie bądź zombi! Narkotyki to bardzo ryzykowna gra (film)

Narkotyki to bardzo ryzykowna gra, w której jedyną #pewną jest to, że nie można wygrać. Przeciwnik, w tym przypadku środek odurzający, nie bierze jeńców. Obowiązującą zasadą jest to, że wraz z rozwojem uzależnienia pojawia się coraz większa tolerancja na narkotyk. Aby utrzymać pożądany efekt, osoba uzależniona zaczyna przyjmować coraz większe dawki – a te w którymś momencie stają się toksyczne i… game over – nie ma drugiego życia. Żeby zatrzymać tę rozgrywkę, polska Policja stworzyła spot skierowany do młodych ludzi, którzy nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że każdy, kto zaczyna tę grę, już na starcie jest przegrany.

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)