Dziś mamy 10 czerwca 2023, sobota, imieniny obchodzą:

21 marca 2023

Zmagania w grupie B zakończone. Szczypiornistki powalczą o dalsze miejsce

fot. MLUKS

fot. MLUKS "Orlik" Kcynia

W poniedziałek, 20 marca we Włocławku w ramach Kujawsko-Pomorskiej Lidze Dzieci 2010 nasze szczypiornistki #zakończyły zmagania w gr.B.

Przed wczorajszymi zawodami wszystko było już jasne. Do dalszej gry awansowały MSPR Junak Włocławek oraz UKS Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie. Nasz zespół oraz AZS Wloclawek będą rywalizować o miejsca 5-8 z dwoma zespołami z grupy A.

W poniedziałek nasze dziewczęta zanotowały następujące wyniki:
AZS Włocławek 6-1
MSPR Junak Włocławek 5-14
UKS Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie 6-9.

Skład: Samanta Baranienko (br), Martyna Stanisławczyk, Amelia Witczak, Julia Majda, Klaudia Marks, Inez Mrówka, Maja Kosmatka, Julia Burzyńska, Marcelina Grabarska, Klara Szczepańska, Matylda Smolińska. Trenerzy: Natalia Grzegorek i Bartek Łyszczarz.

Materiał: Bartek Łyszczarz/MLUKS "Orlik" Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Międzynarodowy Dzień Bezpieczeństwa Żywności. Ustanowiony w 2018 roku

Już po raz piąty, 7 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień #Bezpieczeństwa Żywności. W tym roku hasło przewodnie to „Standardy żywnościowe ratują życie”.

(czytaj więcej)