Dziś mamy 16 czerwca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

21 marca 2023

Zmagania w grupie B zakończone. Szczypiornistki powalczą o dalsze miejsce

fot. MLUKS

fot. MLUKS "Orlik" Kcynia

W poniedziałek, 20 marca we Włocławku w ramach Kujawsko-Pomorskiej Lidze Dzieci 2010 nasze szczypiornistki #zakończyły zmagania w gr.B.

Przed wczorajszymi zawodami wszystko było już jasne. Do dalszej gry awansowały MSPR Junak Włocławek oraz UKS Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie. Nasz zespół oraz AZS Wloclawek będą rywalizować o miejsca 5-8 z dwoma zespołami z grupy A.

W poniedziałek nasze dziewczęta zanotowały następujące wyniki:
AZS Włocławek 6-1
MSPR Junak Włocławek 5-14
UKS Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie 6-9.

Skład: Samanta Baranienko (br), Martyna Stanisławczyk, Amelia Witczak, Julia Majda, Klaudia Marks, Inez Mrówka, Maja Kosmatka, Julia Burzyńska, Marcelina Grabarska, Klara Szczepańska, Matylda Smolińska. Trenerzy: Natalia Grzegorek i Bartek Łyszczarz.

Materiał: Bartek Łyszczarz/MLUKS "Orlik" Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ruszyła certyfikacja w WOT. Sprawdzian dla żołnierzy

W WOT rozpoczęła się Certyfikacja – zaangażowani zostali #wszyscy żołnierze 8.Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Natychmiastowe stawiennictwo i szkolenie to jeden z elementów sprawdzenia gotowości do działania najmłodszego rodzaju Sił Zbrojnych RP, niezwiązany z kryzysem migracyjnym i działaniami hybrydowymi przeciw Polsce na wschodniej granicy RP.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)