Dziś mamy 21 lipca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

06 lipca 2024

Wakacyjny klimat w przedszkolu. Dzieci nie narzekają na nudę

fot. Ewelina Stoltmann

fot. Ewelina Stoltmann

Wakacje - czas zabawy! Nasze przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego# im. Ziemi Pałuckiej w Kcyni nie zwalniają. Mimo wakacji nie nudzimy się nawet przed chwilę.

Grupa Żabek i Biedronek omawia w tym tygodniu tematykę związaną z oceanami, morzami i jeziorami. Nie zabrakło zabaw z chustą animacyjną która zmieniła się w niespokojne fale oraz łowienia ryb. Dzieci wyszukiwały muszelki w kolorowej rafie koralowej oraz manipulowały zwierzętami oceanicznymi w niebieskiej cieczy nienewtonowskiej.

Materiał: Ewelina Stoltmann / Przedszkole Miejskie im.Ziemi Pałuckiej w Kcyni

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kontrola importowanego materiału siewnego. Co jest sprawdzane?

Materiał siewny roślin pochodzący z państw trzecich #może być sprowadzony i dopuszczony do obrotu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, jeżeli został wyprodukowany i oceniony zgodnie z systemem inspekcji polowych Unii Europejskiej oraz spełnia wymagania zdrowia roślin. Równoważność systemu produkcji i oceny jest analizowana przez Komisję Europejską i stwierdzana we właściwym wspólnotowym akcie prawnym.

(czytaj więcej)
0

Ogórki kiszone na zdrowie. Jakie znaczenie mają dla naszego organizmu?

Sezon ogórkowy w pełni. To najlepszy czas na przygotowanie# kiszonek na zimę. Ogórki kiszone to nie tylko pyszny dodatek do posiłków, ale także prawdziwy superfoods - probiotyki dla jelit, witaminy i #minerały, niska kaloryczność i antyoksydanty.

(czytaj więcej)
0

Zamykanie kąpielisk z powodu sinic. Dlaczego są dla nas niebezpieczne?

Przyczyny występowania i zagrożenia wynikające z obecności #potencjalnie toksycznych cyjanobakterii (sinic) w wodzie.

(czytaj więcej)
0

Kontrola jakości mięsa, wędlin i serów. Zakwestionowano blisko 50 % towarów

Przeprowadzone przez IJHARS kontrole mięsa, wędlin i serów #sprzedawanych bez opakowania wykazały, że błędy najczęściej dotyczą oznakowania, zakwestionowano aż 46,6% towarów.

(czytaj więcej)