Dziś mamy 24 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

07 czerwca 2024

Zajęcia z ceramiki cieszą się dużym zainteresowaniem. Kolejne spotkanie

fot. GOK Sadki

fot. GOK Sadki

Zajęcia z ceramiki cieszą się dużym zainteresowaniem# w naszej gminie. W zeszłym tygodniu odwiedziła nas klasa III, wraz z wychowawczynią Panią Aliną Kropską. Dzieci miały okazję stworzyć upominki na Dzień Ojca.

Zajęcia poprowadziła Pani Iwona Biniak, a dzieci wysłuchały z uwagą jej wskazówek. Z gliny powstały kaktusy oraz auta, które będą idealnym prezentem dla Ojców. Uczniowie wykazali się dużą precyzją oraz starannością. Z pozostałej gliny każdy mógł zrobić to, na co miał ochotę.  Tak powstały uśmiechnięte buźki czy kwiatki.

Serdecznie dziękujemy za miłą wizytę.

Materiał: Monika Mitek / GOK Sadki

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Nie bądź zombi! Narkotyki to bardzo ryzykowna gra (film)

Narkotyki to bardzo ryzykowna gra, w której jedyną #pewną jest to, że nie można wygrać. Przeciwnik, w tym przypadku środek odurzający, nie bierze jeńców. Obowiązującą zasadą jest to, że wraz z rozwojem uzależnienia pojawia się coraz większa tolerancja na narkotyk. Aby utrzymać pożądany efekt, osoba uzależniona zaczyna przyjmować coraz większe dawki – a te w którymś momencie stają się toksyczne i… game over – nie ma drugiego życia. Żeby zatrzymać tę rozgrywkę, polska Policja stworzyła spot skierowany do młodych ludzi, którzy nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że każdy, kto zaczyna tę grę, już na starcie jest przegrany.

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)