Dziś mamy 3 marca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

12 lutego 2024

Zajęcia tematyczne w przedszkolu. Dzień Pizzy z Sówkami

fot. Hanna Siemion, Monika Mitek

fot. Hanna Siemion, Monika Mitek

W piątek nasze instruktorki miały przyjemność odwiedzić #przedszkole Dobre Ludki w Sadkach. W grupie Sówek przeprowadziły zajęcia tematyczne.

Dzień pizzy okazał się być dobrze znany przedszkolakom. Wszyscy chętnie opowiadali jakie pizze lubią najbardziej,  wymieniali różne składniki, które lubią na nich znaleźć. W części plastycznej w ruch poszły kolorowe kartki, kredki, kleje i nożyczki. Dzieci bardzo chętnie tworzyły Menu do swoich restauracji,  którym wcześniej nadali nazwy oraz wymyślili dla nich logo.

Po zaprezentowaniu swoich prac Sówki bardzo chętnie zagrały w stworzone przez nas kodowanie. Ich zadaniem było umieszczenie różnych składników na wyznaczonych częściach pizzy.

To był bardzo miły dzień. Już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania.

Materiał: Monika Mitek / GOK Sadki

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Wypalanie traw jest niedozwolone. Jakie są konsekwencje prawne?

Wypalanie traw prowadzi do nieodwracalnych, niekorzystnych zmian #w środowisku naturalnym – ziemia wyjaławia się, zahamowany zostaje bardzo pożyteczny, naturalny rozkład resztek roślinnych oraz asymilacja azotu z powietrza.

(czytaj więcej)
0

Polskie produkty mięsne w europejskiej czołówce. Smak tradycji

Polskie produkty mięsne od lat należą do europejskiej czołówki #pod względem jakości i smaku. Mało kto wie, że wśród rodzimych przetworów mięsnych nazwy niektórych z nich zostały wpisane do unijnego rejestru chronionych nazw pochodzenia (ChNP) i chronionych oznaczeń geograficznych (ChOG) lub rejestru gwarantowanych tradycyjnych specjalności (GTS). Poznajmy je!

(czytaj więcej)
0

Nie korzystaj z telefonu, gdy prowadzisz. Akcja "Łapki" na kierownicę

Jazda z telefonem w ręku znacząco zwiększa ryzyko #wypadku. Nawet kilka sekund nieuwagi może doprowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji na drodze.

(czytaj więcej)