Dziś mamy 18 kwietnia 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

15 marca 2023

Zajęcia techniczno-plastyczne. Drugoklasiści stworzyły wiosenne kwiaty

fot. GOK Sadki

fot. GOK Sadki

Wczoraj klasa Pani Aliny Kropskiej miała okazję uczestniczyć# w przygotowanych przez nas zajęciach. Ich tematem była oczywiście wiosna, która- miejmy nadzieję- lada chwila nadejdzie!

Dzieci otrzymały mnóstwo kolorowych wydruków z kwiatami, motylkami oraz listkami, a także koła wycięte z bloku technicznego. Ich zadaniem było wykonanie papierowych, wiosennych wianków, które będą mogły zawiesić w oknie lub na drzwiach.

Dzieci od razu przystąpiły do pracy. Wycinania było sporo, ale nikt nie narzekał. Każdy uczeń starał się jak najładniej i najdokładniej wykonać swój wianek. Wielu z nich pokusiło się o zrealizowanie własnych, nietuzinkowych pomysłów. Na koniec przyklejaliśmy zawieszki z atłasowej wstążki i voila! Gotowe!

Wyszło jak zawsze pięknie! Materiały do zajęć zapewnił Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach, a przeprowadziła je Magdalena Sobiecka animator kultury GOK.


Materiał: Magdalena Sobiecka / GOK Sadki

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Podstawowe szkolenie łączników i zwiadowców. Zajęcia w Kowalewku

W ramach rocznego planu pracy zatwierdzonego przez #Komendę Jednostki w Kowalewku trwają zajęcia z zakresu budowy i obsługi motocykli typu Honda 125 SL, a także qadów Yamaha Grizzly 550.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Chorych na Hemofilię. Zaburzenia krzepnięcia krwi

Wczoraj obchodziliśmy Światowy Dzień# Chorych na Hemofilię.

(czytaj więcej)
0

Ochrona przed niechcianymi wiadomościami. Nowe zabezpieczenia

Przedsiębiorcy telekomunikacyjni świadczący #usługi SMS podłączyli się do systemu telegraf.cert.pl, służącego do przekazywania wzorca fałszywej wiadomości SMS. Dzięki czemu blokowane będą oszukańcze wiadomości SMS, które są zgodne z przygotowanymi przez CSIRT NASK wzorcami.

(czytaj więcej)
0

Wskoczył do rzeki, by ratować nastolatkę. Ryzykował własnym życiem (film)

Starszy aspirant Łukasz Grabowski z Komendy #Miejskiej Policji w Toruniu, ryzykując własne życie, uratował młodą kobietę. Nie zważając na silne prądy i niską temperaturę wody, funkcjonariusz ruszył na pomoc 16-latce, która tonęła w nurcie Wisły.

(czytaj więcej)