Dziś mamy 2 marca 2024, sobota, imieniny obchodzą:

25 maja 2023

Zajęcia plastyczne w muzeum. Dzieci wykonały laurki dla mam

fot. powierzone

fot. powierzone

Z okazji zbliżającego się wyjątkowego święta jakim jest Dzień Matki dzieci z grupy Sówki i Misie# ze Szkoły Podstawowej w Kowalewie uczestniczyły w zajęciach plastycznych przygotowanych przez Muzeum Ziemi Szubińskiej.

Nasi milusińscy wykonali piękne, kolorowe laurki z życzeniami prosto z serca dla swoich mam, które ozdobili kwiatami i motylkami z papieru.

Zajęcia prowadziła Iwona Kruk. Muzeum Ziemi Szubińskiej również dołącza się do życzeń, pragnąc złożyć każdej mamie moc pięknych i cudownych chwil ze swoimi dziećmi, wytrwałości w wykonywaniu matczynych obowiązków, radości i długich lat w zdrowiu.

Materiał: Kamila Czechowska

Oceń artykuł: 3 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 2 (4)

    tata, w dniu 25-05-2023 10:20:01 napisał:

    to w szkole nie można tego robić ? no chyba ,że jakieś staroświeckie te laurki

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Konstrukcje stalowe
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Klasyfikacja tusz zwierząt. Egzaminy dla kandydatów na rzeczoznawców

Informacja o egzaminach kwalifikacyjnych w zakresie klasyfikacji tusz# zwierząt rzeźnych w systemie EUROP w I i II kwartale 2024 r.

(czytaj więcej)
0

Polskie produkty mięsne w europejskiej czołówce. Smak tradycji

Polskie produkty mięsne od lat należą do europejskiej czołówki #pod względem jakości i smaku. Mało kto wie, że wśród rodzimych przetworów mięsnych nazwy niektórych z nich zostały wpisane do unijnego rejestru chronionych nazw pochodzenia (ChNP) i chronionych oznaczeń geograficznych (ChOG) lub rejestru gwarantowanych tradycyjnych specjalności (GTS). Poznajmy je!

(czytaj więcej)
0

Nie korzystaj z telefonu, gdy prowadzisz. Akcja "Łapki" na kierownicę

Jazda z telefonem w ręku znacząco zwiększa ryzyko #wypadku. Nawet kilka sekund nieuwagi może doprowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji na drodze.

(czytaj więcej)