Dziś mamy 3 marca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

12 lutego 2024

Zabawa w rytm ulubionych hitów. Pomysłów na stroje nie brakowało

fot. SP Witosław

fot. SP Witosław

Bal Karnawałowy to obowiązkowy punkt w kalendarium imprez# przedszkolnych Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Witosławiu.

Już na kilka dni przed trwają przygotowania. Nasza sala za sprawą kolorowych balonów i serpentyn zamienia się w wspaniały, taneczny parkiet. Z kolei dzieci prześcigają się w pomysłach na stroje. W tym roku nie zbrakło rozmaitych superbohaterów, kolorowych księżniczek, zwierzątek czy owadów. Były też postacie znane i lubiane z popularnych seriali dla dzieci i bajek. Tego dnia Krasnale i Biedronki wspólnie bawiły się w rytm swoich ulubionych hitów, pozowały do pamiątkowej sesji zdjęciowej, a w przerwie między tańcami zajadały słodki poczęstunek tradycyjnie przygotowany przez rodziców. Uśmiechnięte i zadowolone minki przedszkolaków świadczyły najlepiej o tym, że tegoroczny bal możemy uznać za bardzo udany.

Materiał: Anna Nowakowska / Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Witosławiu

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Wypalanie traw jest niedozwolone. Jakie są konsekwencje prawne?

Wypalanie traw prowadzi do nieodwracalnych, niekorzystnych zmian #w środowisku naturalnym – ziemia wyjaławia się, zahamowany zostaje bardzo pożyteczny, naturalny rozkład resztek roślinnych oraz asymilacja azotu z powietrza.

(czytaj więcej)
0

Polskie produkty mięsne w europejskiej czołówce. Smak tradycji

Polskie produkty mięsne od lat należą do europejskiej czołówki #pod względem jakości i smaku. Mało kto wie, że wśród rodzimych przetworów mięsnych nazwy niektórych z nich zostały wpisane do unijnego rejestru chronionych nazw pochodzenia (ChNP) i chronionych oznaczeń geograficznych (ChOG) lub rejestru gwarantowanych tradycyjnych specjalności (GTS). Poznajmy je!

(czytaj więcej)
0

Nie korzystaj z telefonu, gdy prowadzisz. Akcja "Łapki" na kierownicę

Jazda z telefonem w ręku znacząco zwiększa ryzyko #wypadku. Nawet kilka sekund nieuwagi może doprowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji na drodze.

(czytaj więcej)