Dziś mamy 24 kwietnia 2024, środa, imieniny obchodzą:

26 marca 2024

Wyczekiwany gość w przedszkolu. Zajączek sprawił dzieciom wielką radość

fot. powierzone

fot. powierzone

W dniu 25.03. 2024r. dzieci z Samorządowego Przedszkola #nr 3 im. W. Chotomskiej po śniadaniu wielkanocnym spotkały się z Wielkanocnym Zajączkiem.

Ze względu na  niekorzystne warunki atmosferyczne (deszcz), zabawę poszukiwawczą zorganizowaliśmy na terenie przedszkola co sprawiło, że również wszyscy świetnie się bawiliśmy. Do każdej sali prowadził wyznaczony trop, sugerując obecność Zajączka. Sprytny, długo wyczekiwany gość, kicał po całym przedszkolu, odwiedzając poszczególne grupy i sprawiając dzieciom ogromną radość. Przedszkolaki otrzymały od Zajączka wielkanocne upominki, które wywołały dodatkowe pozytywne emocje. Dzieci miały również możliwość przywitać i pożegnać się z Zajączkiem poprzez przybicie piątki lub żółwika.

W tym dniu rozstrzygnięto również dwa przedszkolne konkursy plastyczne: ,,Zajączek Wielkanocny” oraz ,,Wielkanocne ozdoby”. Dziękujemy bardzo rodzicom za współpracę i zaangażowanie w konkursy na które wpłynęło łącznie ponad 60 prac. Wszystkie dzieci biorące udział zostały nagrodzone oraz otrzymały pamiątkowe dyplomy.

W celu upamiętnienia tego spotkania, wykonano pamiątkowe zdjęcia a przedszkolaki podziękowały Zajączkowi za przybycie i zaprosiły go na następny rok.

Głównym celem zabawy był udział w kultywowaniu tradycji i zwyczajów związanych ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi.

Składamy serdeczne podziękowania za współpracę podczas organizacji spotkania z Wielkanocnym Zajączkiem dla wychowawców oraz wychowanków Okręgowego Ośrodka Wychowawczego w Szubinie.

Materiał: Małgorzata Łuksztet / Samorządowe Przedszkole nr 3 im. Wandy Chotomskiej w Szubinie

Oceń artykuł: 5 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Zaproszenia
4,00 zł PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Konstrukcje stalowe
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
0

Kolejna wędrówka wzdłuż rzeki Noteć. Trasa nie będzie trudna

Zapraszam na wędrówkę z cyklu# "Po bezdrożach".

(czytaj więcej)
0

Rocznica powstania w gettcie warszawskim. Heroiczna walka

Dzisiaj, 19 kwietnia przypada# 81. rocznica powstania w getcie warszawskim.

(czytaj więcej)
0

Zmień swoje dotychczasowe nawyki. Serce kocha sport

Systematyczna aktywność fizyczna jest podstawą# zdrowego stylu życia. Małymi krokami spróbuj zmienić swoje dotychczasowe nawyki.

(czytaj więcej)
0

Kwiecień plecień. Poranne opady śniegu zaskoczyły mieszkańców

W kcyńskiej gminie dziś rano #padał śnieg z deszczem i to dość intensywnie. Za oknem przez kilkanaście minut panowała iście zimowa aura.

(czytaj więcej)