Dziś mamy 3 marca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

06 lutego 2024

V Otwarty Turniej Tenisa Stołowego. Zagrają o Puchar Burmistrza

fot. Urząd Miejski w Kcyni

fot. Urząd Miejski w Kcyni

Burmistrz Kcyni i Rada Miejska w Kcyni zapraszają na #V Otwarty Turniej Tenisa Stołowego z okazji obchodów 105. rocznicy Powstania Wielkopolskiego 1918/1919r.

Turniej odbędzie się 11 lutego w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej im. Jana Czochralskiego w Kcyni. Szczegóły na plakacie i w załączonym regulaminie.

Materiał: Ryszard Hanioszyn / Urząd Miejski w Kcyni

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 1
Pliki do pobrania
REGULAMIN V OTWARTEGO TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO.docx

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Wypalanie traw jest niedozwolone. Jakie są konsekwencje prawne?

Wypalanie traw prowadzi do nieodwracalnych, niekorzystnych zmian #w środowisku naturalnym – ziemia wyjaławia się, zahamowany zostaje bardzo pożyteczny, naturalny rozkład resztek roślinnych oraz asymilacja azotu z powietrza.

(czytaj więcej)
0

Polskie produkty mięsne w europejskiej czołówce. Smak tradycji

Polskie produkty mięsne od lat należą do europejskiej czołówki #pod względem jakości i smaku. Mało kto wie, że wśród rodzimych przetworów mięsnych nazwy niektórych z nich zostały wpisane do unijnego rejestru chronionych nazw pochodzenia (ChNP) i chronionych oznaczeń geograficznych (ChOG) lub rejestru gwarantowanych tradycyjnych specjalności (GTS). Poznajmy je!

(czytaj więcej)
0

Nie korzystaj z telefonu, gdy prowadzisz. Akcja "Łapki" na kierownicę

Jazda z telefonem w ręku znacząco zwiększa ryzyko #wypadku. Nawet kilka sekund nieuwagi może doprowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji na drodze.

(czytaj więcej)