Dziś mamy 16 czerwca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

23 maja 2023

Stefan Grzegorek nie zwalnia tempa. Sukces na turnieju w Gdyni

fot. Nakielski Sport Sp. z o.o.

fot. Nakielski Sport Sp. z o.o.

Reprezentant Gminy Nakło nad Notecią Stefan Grzegorek nie zwalnia tempa i po raz kolejny wziął #udział w Turnieju tenisa ziemnego TOP Szlem Wilson w kategorii 65+ w grze pojedynczej i podwójnej, który odbył się w dniach 20-21.05.2023 r. w Gdyni.

Mamy wspaniałe wieści. W grze pojedynczej Stefan Grzegorek dotarł aż do finału, gdzie musiał uznać wyższość Romana Wedrocha zajmując w końcowej klasyfikacji II miejsce.

W grze podwójnej Open Amator Stefan Grzegorek/ Marek Gutjar pokonali na swojej drodze wszystkich przeciwników tym samym zajmując I miejsce w turnieju.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Materiał: Maciej Łuczak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Źródlo: Nakielski Sport Sp. z o.o.

Oceń artykuł: 4 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ruszyła certyfikacja w WOT. Sprawdzian dla żołnierzy

W WOT rozpoczęła się Certyfikacja – zaangażowani zostali #wszyscy żołnierze 8.Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Natychmiastowe stawiennictwo i szkolenie to jeden z elementów sprawdzenia gotowości do działania najmłodszego rodzaju Sił Zbrojnych RP, niezwiązany z kryzysem migracyjnym i działaniami hybrydowymi przeciw Polsce na wschodniej granicy RP.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)