Dziś mamy 16 czerwca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

22 maja 2023

Spotkanie w bibliotece. Czytelniczki wymieniały sie opiniami o książkach

fot. powierzone

fot. powierzone

W poniedziałek 22 maja bibliotekę w Królikowie odwiedziła młodzież ze Szkoły Podstawowej w# Królikowie z Panią bibliotekarką Magdaleną Kozłowską, która opiekuje się młodzieżową grupą czytelniczek w tej szkole.

Uczennice dowiedziały się sporo o księgozbiorze biblioteki, w tym, o nowościach ostatnio zakupionych. Uczennice zostały zaproszone ze swoim młodszym rodzeństwem do projektu „Mała Książka Wielki Człowiek” . Uczestniczki spotkania wymieniły się się opiniami o przeczytanych pozycjach polecając sobie, ich zdaniem najlepsze książki.

Mamy nadzieję, ze ta wizyta zaowocuje częstszymi wizytami w bibliotece. Dziękujemy Pani Magdalenie Kozłowskiej i jej podopiecznym za odwiedziny i zapraszamy do kolejnych wizyt i szerszej współpracy. Spotkanie przygotowała i przeprowadziła P. Magdalena Murawska kierownik filii bibliotecznej w Królikowie.

Materiał: Mirosław Rzeszowski

Oceń artykuł: 4 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie bhp dla studentów
79PLN
Ewidencja odpadów BDO (pakiet mini)
2400 zł / rokPLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Szkolenie okresowe pracowników
89PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Konsultacja środowiskowa
200 zł / 0,5 hPLN
0

Ruszyła certyfikacja w WOT. Sprawdzian dla żołnierzy

W WOT rozpoczęła się Certyfikacja – zaangażowani zostali #wszyscy żołnierze 8.Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Natychmiastowe stawiennictwo i szkolenie to jeden z elementów sprawdzenia gotowości do działania najmłodszego rodzaju Sił Zbrojnych RP, niezwiązany z kryzysem migracyjnym i działaniami hybrydowymi przeciw Polsce na wschodniej granicy RP.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)