Dziś mamy 24 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

11 września 2023

Regulamin konkursu Gęsina na św. Marcina 2023

Warunki ogólne

 1. Organizatorem konkursu jest wydawca portali Naklo24.pl, Kcynia24.p, Szubin24.pl, Mrocza24.pl, Sadki24.pl i Powiat24.pl

Uczestnictwo w konkursie

 1. Konkurs adresowany jest do wszystkich czytelników portali Naklo24.pl, Kcynia24.p, Szubin24.pl, Mrocza24.pl, Sadki24.pl i Powiat24.pl.

 2. Konkurs odbywa się w dniach od 11.09.2023r. do 25.09.2023r.

 3. Zgłoszenie do konkursu należy wysłać pocztą elektroniczną na adres: reklama@powiat24.pl

 4. Zgłoszenie powinno zawierać:

  - Tytuł: "Gęsina 2023"
  - Imię i nazwisko osoby, która bierze udział w konkursie,
  - Nr telefonu oraz adres zamieszkania do wysyłki voucherów
  - Zdjęcie konkursowe.

 5. Powielanie zdjęć, które były użyte do uczestnictwa w konkursie przez tą samą bądź inną osobę w latach wcześniejszych (2021 i 2022r.) nie będą rozpatrywane ponownie.

 6. Uczestnik konkursu bierze odpowiedzialność za przesłane zdjęcia konkursowe do redakcji i podpisuje się że są jego własnością.

Brak jakiejkolwiek z ww. danych skutkuje nieważnością zgłoszenia.

Tryb przyznania nagród

 1. Wytypowanie zwycięzców odbywa się w drodze losowania najciekawszych pomysłów.

 2. Lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronach portali Naklo24.pl, Kcynia24.p, Szubin24.pl, Mrocza24.pl, Sadki24.pl i Powiat24.pl w dniu 26.09.2023r.

 3. Zwycięzcy otrzymają nagrodę w postaci vouchera (od marszałka wojewódźtwa Piotra Całbeckiego w ramach kampanii "Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina") uprawniającego do odbioru Gęsiej Tuszki tylko w Nakle nad Notecią.

 4. Przewiduje się przyznanie nagród dla 30 uczestników.

Postanowienia końcowe

 1. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu oraz na potrzeby związane z promocją portali.

 2. Organizator zastrzega sobie prawo do odstąpienia od przyznania nagród, jeśli żadne ze zgłoszeń nie spełni wymogów określonych w Regulaminie.

 3. Niniejszy Regulamin jest jedynym dokumentem określającym zasady Konkursu.

 

Oceń artykuł: 3 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
Ewidencja Importu Aut
2400 zł / rokPLN
Budowa magazynów
Ramki ślubne
39,90 zł PLN
Konstrukcje stalowe
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych
79PLN
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Nie bądź zombi! Narkotyki to bardzo ryzykowna gra (film)

Narkotyki to bardzo ryzykowna gra, w której jedyną #pewną jest to, że nie można wygrać. Przeciwnik, w tym przypadku środek odurzający, nie bierze jeńców. Obowiązującą zasadą jest to, że wraz z rozwojem uzależnienia pojawia się coraz większa tolerancja na narkotyk. Aby utrzymać pożądany efekt, osoba uzależniona zaczyna przyjmować coraz większe dawki – a te w którymś momencie stają się toksyczne i… game over – nie ma drugiego życia. Żeby zatrzymać tę rozgrywkę, polska Policja stworzyła spot skierowany do młodych ludzi, którzy nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że każdy, kto zaczyna tę grę, już na starcie jest przegrany.

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)