Dziś mamy 24 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

27 maja 2024

Pozostaną miłe wspomnienia. Piknik rodzinny pełen atrakcji

fot. powierzone

fot. powierzone

Są takie dni w przedszkolnym kalendarzu, do których wszystkie dzieci# przygotowują się bardzo solidnie i na które czekają z wypiekami na twarzy.

„Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.  Z tej okazji 25.05.2024r. w sobotę przedszkolaki z Gminnego Przedszkola „ Dobre Ludki” w Sadkach  wystąpiły dla swoich najbliższych. Impreza rozpoczęła się od powitania gości przez Wójta Gminy Sadki Michała Piszczka oraz panią dyrektor Przedszkola Dorotę Wiśniewską. Swoją obecnością zaszczyciła nas Pani Joanna Nowicka – Kierownik Gminnego Zespołu Obsługi Oświaty oraz Pani Sołtys Sadek Hanna Czelińska. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne oraz wręczyły upominki dla swoich opiekunów. Nie zabrakło także prezentów z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Wydarzenie miało miejsce na terenie przedszkola wśród pięknej zieleni na placu zabaw. Główną atrakcją były: dmuchany zamek, dmuchany tor przeszkód, animacje, bańki mydlane, brokatowe tatuaże. Dla łasuchów czekał słodki stół przygotowany przez personel przedszkola oraz smaczna kiełbaska z grilla przygotowana przez Pana Radosława Tarnowskiego.

Wspólna zabawa i tworzenie niezapomnianych wspomnień z najbliższymi zostaną na długo w naszych sercach. Z niecierpliwością czekamy na kolejny piknik.

Materiał: Klaudia Jaskólska / Przedszkole Gminy Sadki

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Nie bądź zombi! Narkotyki to bardzo ryzykowna gra (film)

Narkotyki to bardzo ryzykowna gra, w której jedyną #pewną jest to, że nie można wygrać. Przeciwnik, w tym przypadku środek odurzający, nie bierze jeńców. Obowiązującą zasadą jest to, że wraz z rozwojem uzależnienia pojawia się coraz większa tolerancja na narkotyk. Aby utrzymać pożądany efekt, osoba uzależniona zaczyna przyjmować coraz większe dawki – a te w którymś momencie stają się toksyczne i… game over – nie ma drugiego życia. Żeby zatrzymać tę rozgrywkę, polska Policja stworzyła spot skierowany do młodych ludzi, którzy nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że każdy, kto zaczyna tę grę, już na starcie jest przegrany.

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)