Dziś mamy 23 września 2023, sobota, imieniny obchodzą:

26 czerwca 2023

Pożegnanie przedszkola w Dębionku. Dzieci zaprezentowały swoje zdolności

fot. powierzone

fot. powierzone

22 czerwca w Przedszkolu Gminy Sadki „Dobre Ludki” w Dębionku odbyło się #uroczyste zakończenie roku (przed)szkolnego 2022/2023.

Dzieci przygotowały program artystyczny, dzięki któremu zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne. Piękny występ został nagrodzony gromkimi brawami ze strony rodziców i zaproszonych gości. Czworo dzieci 6- letnich pożegnało się z przedszkolem, kolegami, koleżankami i paniami, ponieważ od września zasiądą w szkolnych ławkach. Na pamiątkę wspólnie spędzonych chwil, dzieci otrzymały dyplomy oraz książki, które wręczyła pani dyrektor przedszkola Dorota Wiśniewska.

Materiał: Magdalena Drozdowska - wychowawca

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 15 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mobilne pracownie komputerowe. W jakich szkołach powstaną?

Podczas konferencji prasowej #w Kobyłce minister cyfryzacji Janusz Cieszyński ogłosił wyniki konkursu „Pracownia Kompetencji Cyfrowych”.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Bez Samochodu. Pod hasłem "Oszczędzaj Energię"

Dziś obchodzimy Światowy Dzień bez Samochodu, który w tym roku# odbywa się pod hasłem „Oszczędzaj Energię”. Aby uczcić to wydarzenie, zachęcamy do rezygnacji tego dnia z podróżowania autem i skorzystania z bardziej ekologicznych środków transportu.

(czytaj więcej)
0

Pierwszy kurs obserwatorów ognia. Międzynarodowa współpraca

W dniach od 11 do 22 września br. Centrum Szkolenia #Wojsk Obrony Terytorialnej prowadziło kurs obserwatorów ognia dla żołnierzy krajów nadbałtyckich. W 11-dniowym szkoleniu udział wzięło kilkunastu żołnierzy z Litwy, Łotwy i Estonii. Jest to pierwszy kurs realizowany przez instruktorów CSWOT dla żołnierzy krajów nadbałtyckich, który pozwoli na znaczące zwiększenie współpracy międzynarodowej.

(czytaj więcej)
0

Trwa sezon na grzyby. "Jeżeli masz wątpliwości, nie ryzykuj"

Zbieranie grzybów wymaga wiedzy oraz #doświadczenia.

(czytaj więcej)