Dziś mamy 24 kwietnia 2024, środa, imieniny obchodzą:

28 marca 2024

Powitanie wiosny i Wielkanocny Turniej Gier. Wiele się działo

fot. powierzone

fot. powierzone

W piątek, 22 marca w ZSS #Karnowo wiele się działo. Tego dnia świętowaliśmy Powitanie Wiosny oraz uczestniczyliśmy już po raz drugi w Wielkanocnym Turnieju Gier i Zabaw.

Na samym początku wydarzenia nasi uczniowie pod czujnym okiem nauczycieli zaprezentowali przepiękny występ artystyczny. Następnie uczniowie wraz z nauczycielami udali się do przygotowanych stanowisk, gdzie mogli pogłębić swoje umiejętności artystyczne, manualne, a nawet kulinarne. Na dzieci czekały tematyczne atrakcje. Uczestnicy spotkania  m.in. sadzili wiosenne kwiatki, przygotowywali kolorowe i zdrowe kanapki, tworzyli piękne wielkanocne kartki, a także zdobili przeróżne pisanki. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zaangażowani w swoje prace. Nie mogło zabraknąć również stanowiska, gdzie można było wykonać swoją kreatywną Marzannę, która jak każdy wie symbolizuje pożegnanie zimy. Dla chętnych uczniów czekały także różnorodne karty pracy: krzyżówki, wykreślanki lub różne tematyczne quizy.

Ten dzień był pełen wrażeń oraz zabawy. Każdy uczestnik opuścił salę z uśmiechem na twarzy, a także zaczerpnął przedsmaku wiosny oraz Świąt Wielkanocnych.

Tego dnia został rozstrzygnięty konkurs na "Najpiękniejszą  Ozdobę Wielkanocną". Uczestnicy konkursu wykazali się niezwykłą starannością oraz pomysłowością. Dziękujemy za tak liczny przypływ prac. Oprócz wyłonionych III miejsc na podium znalazło się również wiele wyróżnień.

I miejsce - klasa PDP B

II miejsce - Zuzanna Borzych

III miejsce ex aequo - Dominika Adamczyk, Karolina Mreła, Bartosz Kaczmarek, klasa I-III SPU

Materiał: Karolina Michna

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kolejna wędrówka wzdłuż rzeki Noteć. Trasa nie będzie trudna

Zapraszam na wędrówkę z cyklu# "Po bezdrożach".

(czytaj więcej)
0

Rocznica powstania w gettcie warszawskim. Heroiczna walka

Dzisiaj, 19 kwietnia przypada# 81. rocznica powstania w getcie warszawskim.

(czytaj więcej)
0

Zmień swoje dotychczasowe nawyki. Serce kocha sport

Systematyczna aktywność fizyczna jest podstawą# zdrowego stylu życia. Małymi krokami spróbuj zmienić swoje dotychczasowe nawyki.

(czytaj więcej)
0

Kwiecień plecień. Poranne opady śniegu zaskoczyły mieszkańców

W kcyńskiej gminie dziś rano #padał śnieg z deszczem i to dość intensywnie. Za oknem przez kilkanaście minut panowała iście zimowa aura.

(czytaj więcej)