Dziś mamy 3 marca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

01 lutego 2024

Piękna scenografia i wyjątkowa atmosfera. Niezapomniane chwile

fot. archiwum Samorządowego Przedszkola nr 3 w Szubinie

fot. archiwum Samorządowego Przedszkola nr 3 w Szubinie

31 stycznia w Samorządowym Przedszkolu# nr 3 im. Wandy Chotomskiej w grupie dzieci 3-4 letnich ( Motylki ), odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka na którą licznie przybyli zaproszeni goście.

Babcia i Dziadek to słowa, które kojarzą się każdemu dziecku z ciepłem i miłością oraz wszystkim, co dobre. W pięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, chcąc podziękować za okazane serca, wnuczęta zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, którym Dziadkowie przyglądali się ze wzruszeniem, nagradzając występy gromkimi brawami. Nasi wspaniali goście również mogli wykazać się swoimi umiejętnościami gdy zaprosiliśmy ich do wspólnej zabawy tanecznej oraz śpiewu. Wspaniale zaśpiewali piosenkę pt. "Nie liczę godzin i lat" oraz aktywnie uczestniczyli w zabawie muzyczno-ruchowej. Na koniec uroczystości wnuczęta wręczyły swoim bliskim upominki przygotowane w przedszkolu.

To była naprawdę wyjątkowa uroczystość połączona ze słodkim poczęstunkiem, przygotowanym przez rodziców. Ten dzień zostanie na długo w pamięci naszych wspaniałych i niecodziennych gości, którzy byli przepełnieni uśmiechem, radością i dumą. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babći Dziadków, opuszczających mury naszego przedszkola, ukazały, jak bardzo ważne są spotkania i wspólnie spędzane chwile z wnukami.

Dziękujemy rodzicom za współpracę i Dziadkom za tak liczną obecność oraz okazaną serdeczność. Bardzo to doceniamy.

Materiał: Małgorzata Łuksztet, Wioleta Danielek

Autorzy nie wyrażają zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Wypalanie traw jest niedozwolone. Jakie są konsekwencje prawne?

Wypalanie traw prowadzi do nieodwracalnych, niekorzystnych zmian #w środowisku naturalnym – ziemia wyjaławia się, zahamowany zostaje bardzo pożyteczny, naturalny rozkład resztek roślinnych oraz asymilacja azotu z powietrza.

(czytaj więcej)
0

Polskie produkty mięsne w europejskiej czołówce. Smak tradycji

Polskie produkty mięsne od lat należą do europejskiej czołówki #pod względem jakości i smaku. Mało kto wie, że wśród rodzimych przetworów mięsnych nazwy niektórych z nich zostały wpisane do unijnego rejestru chronionych nazw pochodzenia (ChNP) i chronionych oznaczeń geograficznych (ChOG) lub rejestru gwarantowanych tradycyjnych specjalności (GTS). Poznajmy je!

(czytaj więcej)
0

Nie korzystaj z telefonu, gdy prowadzisz. Akcja "Łapki" na kierownicę

Jazda z telefonem w ręku znacząco zwiększa ryzyko #wypadku. Nawet kilka sekund nieuwagi może doprowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji na drodze.

(czytaj więcej)