Dziś mamy 24 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

09 czerwca 2024
Wiadomości z regionu

Nocne zderzenie dwóch bmw. Siedem osób rannych (aktualizacja)

fot. Wiecbork112.pl

fot. Wiecbork112.pl

W niedziele 9 czerwca br., kilka minut po północy #na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na krajowej 25 w gminie Kamień Krajeński.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim, dwa z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamieniu Krajeńskim oraz zastęp z Orzełka. Na miejscu okazało się, że w miejscowości Obkas doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki BMW. Jednym z pojazdów podróżowało 5 osób, z czego trójka wskutek zderzenia została zakleszczona w pojeździe i wymagała ewakuacji za pomocą narzędzi hydraulicznych. Drugim autem natomiast podróżowały dwie osób.

Siedem osób poszkodowanych

Łącznie samochodami podróżowało 7 osób – trójka najciężej poszkodowanych została przetransportowana do szpitala w Bydgoszczy, natomiast pozostałe cztery przetransportowano do szpitala w Chojnicach. Droga krajowa na czas akcji była zablokowana.

SiS: JRG Sępólno Krajeńskie (GBARt Mercedes), JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Renault), OSP Kamień Krajeński (GBARt Man), OSP Kamień Krajeński (GLBMRt Ford Transit), OSP Orzełek (GLBA Renault), Policja, Pogotowie Ratunkowe x4.

Materiał: Wiecbork112.pl


Wstępne ustalenia policji:

Jak poinformował nas Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sępólnie Krajeńskim st. asp. Małgorzata Warsińska ze wstępnych informacji wynika, że kierujący pojazdem marki BMW 19-letni kierujący nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i zjechał na przeciwległy pas ruchu, którym poruszał się także pojazd marki BMW. Wskutek tego doszło do zderzenia czołowo-bocznego. Pojazdami łącznie podróżowało 7 osób – wszyscy zostali przetransportowani do szpitali w Bydgoszczy i Chojnicach. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Oceń artykuł: 1 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • 2 (2)

  Mik, w dniu 09-06-2024 11:22:44 napisał:

  Znowu BMW. Zabawa w szybkich i wśćiekłych

  odpowiedz

  • 4 (4)

  Paweł , w dniu 09-06-2024 14:31:25 napisał:

  To chyba cud że nikt nie zginął patrząc na zdjęcia tego auta bo widać że jechali bardzo wolno

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Nietoperz, w dniu 10-06-2024 10:07:18 napisał:

  Siły wyższe nad nim czuwały cud że nikt nie zginął mam nadzieje że 19 late wyciągnie konsekwencje na całe życie z tego zdarzenie brawura zabija

  odpowiedz

  • -3 (5)

  Xyz, w dniu 10-06-2024 12:30:04 napisał:

  Bmw maja tylko głąby i zakąpleksieni ;) ludzie a Mercedesy tak samo ;) przygłupy potem są skutki

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie okresowe pracowników
89PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Budowa hal
Zadaj pytanie
40PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
189PLN
Konstrukcje stalowe
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Nie bądź zombi! Narkotyki to bardzo ryzykowna gra (film)

Narkotyki to bardzo ryzykowna gra, w której jedyną #pewną jest to, że nie można wygrać. Przeciwnik, w tym przypadku środek odurzający, nie bierze jeńców. Obowiązującą zasadą jest to, że wraz z rozwojem uzależnienia pojawia się coraz większa tolerancja na narkotyk. Aby utrzymać pożądany efekt, osoba uzależniona zaczyna przyjmować coraz większe dawki – a te w którymś momencie stają się toksyczne i… game over – nie ma drugiego życia. Żeby zatrzymać tę rozgrywkę, polska Policja stworzyła spot skierowany do młodych ludzi, którzy nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że każdy, kto zaczyna tę grę, już na starcie jest przegrany.

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)