Dziś mamy 3 marca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

12 lutego 2024

Nocna akcja gaśnicza. Płonęła szopa i budynek gospodarczy (aktualizacja)

fot. OSP Rynarzewo

fot. OSP Rynarzewo

Dzisiejszej nocy, z 11 na 12 lutego #w Rynarzewie paliła się drewniana szopa i częściowo przylegający do niej budynek gospodarczy. Na miejscu działania prowadziły cztery zastępy straży pożarnej

Do pożaru doszło około godz. 1.30 na ulicy Szubińskiej. W ogniu stanęła drewniana szopa. W akcji gaśniczej uczestniczyły: jeden zastęp OSP Rynarzewo i trzy zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Szubinie. Na miejsce przybyła także policja. Drewniana szopa uległa całkowitemu spaleniu.

- Pożarem został objęty także częściowo szczyt dachu budynku gospodarczego. Na szczęście nie doszło do dalszego rozprzestrzenienia się ognia. W zdarzeniu nie było osób poszkodowanych – poinformował mł. bryg. Paweł Przybylski p.o. oficera prasowego Komendanta Powiatowego PSP w Nakle. Cała akcja trwała blisko dwie godziny. - Przypuszczalną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej - przekazał mł. bryg. Przybylski.

Oceń artykuł: 2 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Usługi pełnienia stanowiska Inspektora Ochrony Danych Osobowych
Zadaj pytanie
20PLN
Fotoksiążka A4 28 stron
51,00PLN
Kolaż ze zdjęć 30x40
16,00PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Kubek biały ze zdjęciem
24,90PLN
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Wypalanie traw jest niedozwolone. Jakie są konsekwencje prawne?

Wypalanie traw prowadzi do nieodwracalnych, niekorzystnych zmian #w środowisku naturalnym – ziemia wyjaławia się, zahamowany zostaje bardzo pożyteczny, naturalny rozkład resztek roślinnych oraz asymilacja azotu z powietrza.

(czytaj więcej)
0

Polskie produkty mięsne w europejskiej czołówce. Smak tradycji

Polskie produkty mięsne od lat należą do europejskiej czołówki #pod względem jakości i smaku. Mało kto wie, że wśród rodzimych przetworów mięsnych nazwy niektórych z nich zostały wpisane do unijnego rejestru chronionych nazw pochodzenia (ChNP) i chronionych oznaczeń geograficznych (ChOG) lub rejestru gwarantowanych tradycyjnych specjalności (GTS). Poznajmy je!

(czytaj więcej)
0

Nie korzystaj z telefonu, gdy prowadzisz. Akcja "Łapki" na kierownicę

Jazda z telefonem w ręku znacząco zwiększa ryzyko #wypadku. Nawet kilka sekund nieuwagi może doprowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji na drodze.

(czytaj więcej)