Nie żyje komisarz Wioleta Burzych. "Osoba empatyczna i zawsze pomocna"

fot. KPP Żnin
Z wielkim smutkiem i niedowierzaniem przyjęliśmy wiadomość #o śmierci Naszej Koleżanki, Policjantki, komisarz Wiolety Burzych. Bliskim, rodzinie, znajomym najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia z powodu śmierci składa Kierownictwo polskiej Policji, kujawsko-pomorskiego garnizonu, Komendy Powiatowej Policji w Żninie, a także wszyscy policjanci i pracownicy cywilni.
Dzisiaj (21.02.24) rano dotarła do nas smutna wiadomość, z którą trudno się pogodzić. Po długiej walce z ciężką chorobą zmarła Nasza Koleżanka, Policjantka, komisarz Wioleta Burzych.
Wioleta Burzych swoją przygodę ze służbą rozpoczynała w 2008 roku w ogniwie patrolowo-interwencyjnym, a następnie w zespole ds. wykroczeń i profilaktyki społecznej. W 2017 roku objęła funkcję Oficera Prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Żninie, którą rzetelnie wypełniała niemal do ostatnich dni swojego życia.
Wioleta dała się poznać jako osoba empatyczna, niezmiernie zaangażowana w swoją pracę, którą wykonywała z wielkim profesjonalizmem. Zawsze pomocna i nieobojętna na ludzką krzywdę.
Byliśmy pod ogromnym wrażeniem, jak na co dzień, pomimo wielu trudności z jakimi się borykała, dzielnie walczyła z chorobą i przeciwnościami losu. Nie traciła optymizmu i nadziei, że uda Jej się wygrać kolejny raz. Niestety, dzisiaj przyszedł czas pożegnania...
Żegnaj niebieska Koleżanko!!!
„Odeszłaś cicho, bez słów pożegnania.
Tak jakbyś nie chciała, swym odejściem smucić…
tak jakbyś wierzyła w godzinę rozstania,
że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić.”
ks. Jan Twardowski
Cześć Jej pamięci!!!
Źródło: KPP Żnin
Czytaj również
- Najszczersze kondolencje dla rodziny i bliskich śp. Franciszka Mays
- Pogrzeb Stanisława Sztyby. Strażacy pożegnali wieloletniego prezesa
- Odszedł na wieczną służbę. Nie żyje Stanisław Sztyba
- Druh odszedł na wieczną służbę. Pogrzeb śp. Wojciecha Kowalskiego
- Nie żyje druh Wojciech Kowalski. Odszedł na wieczną służbę
Dodaj komentarz
O tym budynku krążyły legendy. Zostały tylko gruzy

We wtorek (11 lutego) wyburzono # dom przy Szosie Bydgoskiej w Łochowie. Nie byłoby w tym nic sensacyjnego, gdyby nie dziwne opowieści związane z tym miejscem. Podobno w niewykończonym nigdy budynku działy się niesamowite rzeczy. Mówiło się, że dom był nawiedzony.
(czytaj więcej)Nowi mistrzowie WOT. Żołnierski wielobój

W dniach 14-16 lutego 2025 r. Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej # zorganizowało drugą edycję mistrzostw WOT w wieloboju żołnierskim. W zawodach udział wzięło blisko 150 Terytorialsów reprezentujących 20 Brygad Obrony Terytorialnej oraz drużyna z CSWOT.
(czytaj więcej)Dzień Kota. Jak rozpoznać, czy jest szczęśliwy?

Przypadający na 17 lutego Światowy Dzień Kota to # doskonała okazja do celebracji więzi między ludźmi i kocimi przyjaciółmi, a także na poszerzanie naszej wiedzy na temat tych czworonożnych towarzyszy. Jako opiekunowie zawsze chcemy mieć pewność, że nasze koty są szczęśliwe. Jak poznać, czy nasz pupil jest zadowolony z życia? Podpowiadamy – oto 7 oznak, że nasz kot jest szczęśliwy.
(czytaj więcej)Kolej się rozwija. Samorząd województwa inwestuje w tabor

Siedemdziesiąt pięć procent pociągów realizujących # pasażerskie połączenia regionalne należy do samorządu województwa. Dysponujemy trzydziestoma trzema pojazdami, które w tym roku przejadą 6,5 miliona kilometrów. Flota marszałkowskich pojazdów kolejowych systematycznie się rozrasta. Wkrótce na tory wyjedzie kolejnych siedem nowoczesnych składów zamówionych w bydgoskiej Pesie.
(czytaj więcej)
Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!