Dziś mamy 10 czerwca 2023, sobota, imieniny obchodzą:

24 maja 2023

Kolejny rajd rowerowy. Tym razem do pokonania będzie 40 km

fot. Nakielski Sport Sp. z o.o.

fot. Nakielski Sport Sp. z o.o.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu III Rajd Rowerowy „Doliną Noteci” z cyklu# „Nakielskie Rajdy dla Frajdy”. Rajd odbędzie się dnia 17 czerwca 2023 r., w którym będzie do pokonania 40 km.

Wycieczka rozpocznie się w Nakle nad Notecią i poprowadzi przez Paterek, Rozwarzyn, Polichno, Józefkowo, Paulinę, Weronikę, Piotrowo, Kowalewko, Ludwikowo, Samostrzel, Łodzię, Anieliny, Bielawy z powrotem do Nakła nad Notecią, gdzie zakończy się ciepłym posiłkiem.

Więcej informacji na plakacie i w regulaminie

Materiał: Maciej Łuczak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Źródło: Nakielski Sport Sp. z o.o.

Oceń artykuł: 7 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Międzynarodowy Dzień Bezpieczeństwa Żywności. Ustanowiony w 2018 roku

Już po raz piąty, 7 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień #Bezpieczeństwa Żywności. W tym roku hasło przewodnie to „Standardy żywnościowe ratują życie”.

(czytaj więcej)