Dziś mamy 24 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

08 czerwca 2024

"Jedynka to rodzinka". Czerwcowy festyn bogaty w atrakcje

fot. Karolina Soloch

fot. Karolina Soloch

To już tradycja, że czerwcową porą w murach naszej szkoły, rozbrzmiewa hasło# "Jedynka to rodzinka". Nauczyciele, Rada Rodziców, Dyrekcja i uczniowie świadomi tego jak ważne jest wspólne spędzanie czasu z dzieckiem, po raz kolejny zainicjowali tą rodzinną imprezę, motywując mamy, tatusiów, babcie, dziadków i dzieci do włączenia się w świetną zabawę.

6 czerwca nauczyciele, rodzice i dzieci pokazali , że potrafią świetnie współpracować  w myśl idei bycia razem. Całą imprezę brawurowo poprowadził pan Artur Krajewski. Wszyscy, którzy odwiedzili nas tego dnia, mogli obejrzeć występy uczniów 0-III  i zespołu „INGENIUM”, uczestniczyć w malowaniu twarzy; zażyć suchej kąpieli w ożywczej pianie, sięgnąć chmur na trampolinie, zjechać po dmuchanej zjeżdżalni, wziąć udział w zajęciach plastycznych i animacjach, nakarmić Alpaki.

Na tych wszystkich, którzy zgłodnieli, czekała pyszna grochówka, można było również kupić smaczne kiełbaski z grilla, pajdę ze smalcem, domowe ciasto, gofry, świeżo wyciskane soki. Dużym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się loteria fantowa. Można było zakupić roślinki i rozmaite drobiazgi.

Jedynkowa impreza nie udałaby się, gdyby nie współpraca z Rodzicami, ogromne podziękowanie dla Rady Rodziców.

Cała impreza odbyła się pod egidą pani  Dyrektor Marleny Posadzy.

Wszystkim, którzy włączyli się w organizację festynu serdecznie dziękujemy!

Materiał: Marlena Posadzy

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 23 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Nie bądź zombi! Narkotyki to bardzo ryzykowna gra (film)

Narkotyki to bardzo ryzykowna gra, w której jedyną #pewną jest to, że nie można wygrać. Przeciwnik, w tym przypadku środek odurzający, nie bierze jeńców. Obowiązującą zasadą jest to, że wraz z rozwojem uzależnienia pojawia się coraz większa tolerancja na narkotyk. Aby utrzymać pożądany efekt, osoba uzależniona zaczyna przyjmować coraz większe dawki – a te w którymś momencie stają się toksyczne i… game over – nie ma drugiego życia. Żeby zatrzymać tę rozgrywkę, polska Policja stworzyła spot skierowany do młodych ludzi, którzy nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że każdy, kto zaczyna tę grę, już na starcie jest przegrany.

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)