Dziś mamy 24 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

06 czerwca 2024

Dzień upłynął pod znakiem zabawy. Atrakcji nie brakowało

fot. Nicola Kromrych i Julia Mrozowicz

fot. Nicola Kromrych i Julia Mrozowicz

Ten jedyny w swoim rodzaju dzień upłynął pod znakiem# zabawy. Dzieci mogły wziąć udział w przejażdżce konnej, w animacjach ze zwierzakami, w loterii fantowej, pobawić się na dmuchańcach, upiec kiełbaskę w ognisku, a także napić się smacznego kompotu z rabarbaru. Atrakcji tych nie byłoby gdyby nie zaangażowanie i wsparcie przyjaciół naszej szkoły.

W tym miejscu dziękujemy radnemu i sołtysowi Szczepic panu Pawłowi Kiepieli, sołtysowi Tupadł panu Stanisławowi Grabarskiemu, sołtysowi Studzienek panu  Tadeuszowi Owedykowi, sołtysowi Sipior panu Tadeuszowi Lepperowi, Zarządowi Banku Spółdzielczego w Kcyni, Radzie Rodziców, panu Łukaszowi Szczepańskiemu - "Cyrk na kółkach" za dmuchańce, pani Kamili Sikorskiej - Stajnia Ranczo Jegro za przejażdżki konne, paniom: Anecie Chojnackiej, Darii Chojnackiej i Sandrze Staneckiej oraz panom: Mariuszowi Lewandowskiemi i Tomszowi Guzikowi za pomoc w organizacji przedsiewzięcia. Za pyszne ciasta dziękujemy paniom: Patrycji Grabarskiej, Sylwii Olejniczak i Mirosławie Olszewskiej.

Materiał: Paulina Grzechnik / SP Rozstrzębowo

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Nie bądź zombi! Narkotyki to bardzo ryzykowna gra (film)

Narkotyki to bardzo ryzykowna gra, w której jedyną #pewną jest to, że nie można wygrać. Przeciwnik, w tym przypadku środek odurzający, nie bierze jeńców. Obowiązującą zasadą jest to, że wraz z rozwojem uzależnienia pojawia się coraz większa tolerancja na narkotyk. Aby utrzymać pożądany efekt, osoba uzależniona zaczyna przyjmować coraz większe dawki – a te w którymś momencie stają się toksyczne i… game over – nie ma drugiego życia. Żeby zatrzymać tę rozgrywkę, polska Policja stworzyła spot skierowany do młodych ludzi, którzy nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że każdy, kto zaczyna tę grę, już na starcie jest przegrany.

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)