Dziś mamy 3 marca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

10 lutego 2024

Dotacja gminna zwiększona do 5000 zł. Spotkanie informacyjne

fot. Urząd Miejski w Kcyni

fot. Urząd Miejski w Kcyni

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli #w sobotę, 10 lutego w spotkaniu informacyjnym dot. m.in. Czystego powietrza i innych możliwości dofinansowania wymiany źródeł i skorzystali z możliwości otrzymania informacji na temat możliwości dofinansowania wymiany źródła ogrzewania.

Pracownicy Referatu Rolnictwa zajmujący się m. in. programem #Czystepowietrze i #Cieplemieszkabie oraz gminną dotacją byli dziś do Państwa dyspozycji.

Przypominamy, że w dni pracujące  Punkt informacyjno-konsultacyjny mieści się w siedzibie Referatu Rolnictwa przy ul. Dworcowej 8. Zachęcamy do przyjścia i zapoznania się z możliwościami otrzymania dodatkowych funduszy na wymianę źródła ciepła.

Przypominamy, że na mocy uchwały Rady Miejskiej dotacja gninna została zwiększona z 2000 zł na 5000 zł.

Dbajmy o czyste powietrze... dla siebie, dla swoich dzieci, dla przyszłych pokoleń!

Materiał: Anna Duda-Nowicka / Urząd Miejski w Kcyni

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Wypalanie traw jest niedozwolone. Jakie są konsekwencje prawne?

Wypalanie traw prowadzi do nieodwracalnych, niekorzystnych zmian #w środowisku naturalnym – ziemia wyjaławia się, zahamowany zostaje bardzo pożyteczny, naturalny rozkład resztek roślinnych oraz asymilacja azotu z powietrza.

(czytaj więcej)
0

Polskie produkty mięsne w europejskiej czołówce. Smak tradycji

Polskie produkty mięsne od lat należą do europejskiej czołówki #pod względem jakości i smaku. Mało kto wie, że wśród rodzimych przetworów mięsnych nazwy niektórych z nich zostały wpisane do unijnego rejestru chronionych nazw pochodzenia (ChNP) i chronionych oznaczeń geograficznych (ChOG) lub rejestru gwarantowanych tradycyjnych specjalności (GTS). Poznajmy je!

(czytaj więcej)
0

Nie korzystaj z telefonu, gdy prowadzisz. Akcja "Łapki" na kierownicę

Jazda z telefonem w ręku znacząco zwiększa ryzyko #wypadku. Nawet kilka sekund nieuwagi może doprowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji na drodze.

(czytaj więcej)