Dziś mamy 24 kwietnia 2024, środa, imieniny obchodzą:

29 marca 2024

"Bezpieczna droga DK10 - prędkość i wyprzedzanie". Policyjne działania

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Działania pn. „Bezpieczna droga DK10- prędkość i wyprzedzanie” prowadzili #w środę na drodze krajowej DK 10 policjanci nakielskiego referatu ruchu drogowego. Szczególną uwagę mundurowi zwracali na prawidłową prędkość pojazdów i wyprzedzanie przez kierujących.

W środę, 27 marca funkcjonariusze nakielskiego referatu ruchu drogowego prowadzili na drodze krajowej nr 10 działania „Bezpieczna droga DK10- prędkość i wyprzedzanie”. Podczas działań zwracali uwagę na wykroczenia polegające na przekraczaniu dozwolonej prędkości i nieprawidłowym wyprzedzaniu pojazdów, szczególnie na terenie obszarów zabudowanych i w rejonie przejść dla pieszych. Kontrolowali także stan trzeźwości kierujących  oraz posiadane przez nich uprawnienia do kierowania pojazdami.

W trakcie działań funkcjonariusze ujawnili łącznie 21 wykroczeń drogowych, w tym jednemu kierującemu zatrzymali prawo jazdy. Za złamanie przepisów, sprawcy wykroczeń, musieli liczyć się z ich konsekwencjami.

Materiał: mł. asp Paulina Wałęcka w zastępstwie p.o. Oficera Prasowego KPP Nakło

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 18 24

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kolejna wędrówka wzdłuż rzeki Noteć. Trasa nie będzie trudna

Zapraszam na wędrówkę z cyklu# "Po bezdrożach".

(czytaj więcej)
0

Rocznica powstania w gettcie warszawskim. Heroiczna walka

Dzisiaj, 19 kwietnia przypada# 81. rocznica powstania w getcie warszawskim.

(czytaj więcej)
0

Zmień swoje dotychczasowe nawyki. Serce kocha sport

Systematyczna aktywność fizyczna jest podstawą# zdrowego stylu życia. Małymi krokami spróbuj zmienić swoje dotychczasowe nawyki.

(czytaj więcej)
0

Kwiecień plecień. Poranne opady śniegu zaskoczyły mieszkańców

W kcyńskiej gminie dziś rano #padał śnieg z deszczem i to dość intensywnie. Za oknem przez kilkanaście minut panowała iście zimowa aura.

(czytaj więcej)