Dziś mamy 24 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

25 czerwca 2023

Sześciolatki pożegnały przedszkole. Łzy wzruszenia po występie dzieci

fot. powierzone

fot. powierzone

22 czerwca 2023r w Przedszkolu Gminy Sadki „Dobre Ludki” oddział #Bnin zgromadzili się goście, aby pożegnać 6-latki odchodzące z naszego przedszkola.

W uroczystości brali udział rodzice, grono pedagogiczne, pracownicy przedszkola oraz dyrektor naszego przedszkola Pani Dorota Wiśniewska. Program artystyczny, który zaprezentowały dzieci pt. „Podróż na wyspę WAKACJI” umożliwił podziękowanie wszystkim dorosłym wspierającym i pracującym w naszym przedszkolu. Występ przedszkolaków zachwycił wszystkich uczestników – były łzy i wzruszenie.

Dzieci podziękowały za cztery lata spędzone w przedszkolu. Sześciolatki otrzymały pamiątkowe dyplomy, fotoksiążki i upominki. Absolwentom przedszkola życzymy samych sukcesów w szkole oraz spełnienia marzeń.

Materiał: Iwona Bembnista - wychowawca grupy

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 5 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Nie bądź zombi! Narkotyki to bardzo ryzykowna gra (film)

Narkotyki to bardzo ryzykowna gra, w której jedyną #pewną jest to, że nie można wygrać. Przeciwnik, w tym przypadku środek odurzający, nie bierze jeńców. Obowiązującą zasadą jest to, że wraz z rozwojem uzależnienia pojawia się coraz większa tolerancja na narkotyk. Aby utrzymać pożądany efekt, osoba uzależniona zaczyna przyjmować coraz większe dawki – a te w którymś momencie stają się toksyczne i… game over – nie ma drugiego życia. Żeby zatrzymać tę rozgrywkę, polska Policja stworzyła spot skierowany do młodych ludzi, którzy nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że każdy, kto zaczyna tę grę, już na starcie jest przegrany.

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)