Dziś mamy 23 września 2023, sobota, imieniny obchodzą:

25 czerwca 2023

Sześciolatki pożegnały przedszkole. Łzy wzruszenia po występie dzieci

fot. powierzone

fot. powierzone

22 czerwca 2023r w Przedszkolu Gminy Sadki „Dobre Ludki” oddział #Bnin zgromadzili się goście, aby pożegnać 6-latki odchodzące z naszego przedszkola.

W uroczystości brali udział rodzice, grono pedagogiczne, pracownicy przedszkola oraz dyrektor naszego przedszkola Pani Dorota Wiśniewska. Program artystyczny, który zaprezentowały dzieci pt. „Podróż na wyspę WAKACJI” umożliwił podziękowanie wszystkim dorosłym wspierającym i pracującym w naszym przedszkolu. Występ przedszkolaków zachwycił wszystkich uczestników – były łzy i wzruszenie.

Dzieci podziękowały za cztery lata spędzone w przedszkolu. Sześciolatki otrzymały pamiątkowe dyplomy, fotoksiążki i upominki. Absolwentom przedszkola życzymy samych sukcesów w szkole oraz spełnienia marzeń.

Materiał: Iwona Bembnista - wychowawca grupy

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 3 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mobilne pracownie komputerowe. W jakich szkołach powstaną?

Podczas konferencji prasowej #w Kobyłce minister cyfryzacji Janusz Cieszyński ogłosił wyniki konkursu „Pracownia Kompetencji Cyfrowych”.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Bez Samochodu. Pod hasłem "Oszczędzaj Energię"

Dziś obchodzimy Światowy Dzień bez Samochodu, który w tym roku# odbywa się pod hasłem „Oszczędzaj Energię”. Aby uczcić to wydarzenie, zachęcamy do rezygnacji tego dnia z podróżowania autem i skorzystania z bardziej ekologicznych środków transportu.

(czytaj więcej)
0

Pierwszy kurs obserwatorów ognia. Międzynarodowa współpraca

W dniach od 11 do 22 września br. Centrum Szkolenia #Wojsk Obrony Terytorialnej prowadziło kurs obserwatorów ognia dla żołnierzy krajów nadbałtyckich. W 11-dniowym szkoleniu udział wzięło kilkunastu żołnierzy z Litwy, Łotwy i Estonii. Jest to pierwszy kurs realizowany przez instruktorów CSWOT dla żołnierzy krajów nadbałtyckich, który pozwoli na znaczące zwiększenie współpracy międzynarodowej.

(czytaj więcej)
0

Trwa sezon na grzyby. "Jeżeli masz wątpliwości, nie ryzykuj"

Zbieranie grzybów wymaga wiedzy oraz #doświadczenia.

(czytaj więcej)