Dziś mamy 5 grudnia 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

29 września 2022

Piłkarze nie zwalniają tempa. Kolejny turniej za nimi

fot. Skra Paterek

fot. Skra Paterek

Za nami kolejny udany weekend w ramach rozgrywek "Od Pasji Do Futbolu".

Zawodnicy z klubu Skra Paterek z roczników 2012/2013 (grupa podzielona na dwa zespoły Orlik Młodszy i Orlik Starszy) nie zwalniają tempa i grają turniej, za turniejem!

W niedziele Orlicy Młodsi udali się na turniej do Bydgoszczy, w którym mieli przyjemność zagrania z zespołami Chemika Bydgoszcz, Gwiazdy Bydgoszcz, Dębu Potulice, GLKS Osielsko oraz Victoria Koronowo - ponad 100 minut bezcennego doświadczenia.

Natomiast orlik starszy rozegrał swój turniej wczoraj! Mimo deszczu i „angielskiej pogody” chłopakom towarzyszyły uśmiechy na twarzach oraz wielka chęć do gry w piłkę, która pozwoliła zdobyć piękne bramki! A łatwo nie było, bo nasi koledzy z drużyn przeciwnych (Sparta Janowiec Wielkopolski, Bzyki Żnin oraz Jeziorak Żnin) również rozgrywali świetne zawody!

Na koniec nasi najmłodsi zawodnicy - oni mieli przyjemność gry w sobotę. Postępy w grze widać ogromne, z czego jesteśmy dumni i z czego się bardzo cieszymy.
Już w kolejny weekend następne turnieje, na których nasze drużyny dadzą z siebie wszystko!

Materiał: Piotr Białka / Skra Paterek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 9 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zmiana przepisów. Nowe normy handlowe w odniesieniu do jaj

28 listopada 2023 roku straciło moc rozporządzenie #Komisji (WE) nr 589/2008 z dnia 23 czerwca 2008 roku ustanawiające szczegółowe zasady wykonywania rozporządzenia Rady (WE) nr 1234/2007 w sprawie norm handlowych w odniesieniu do jaj (Dz. Urz. L 163 z 24.06.2008 r., str. 6 ze zm.).

(czytaj więcej)
0

Paszportyzacja polskiej żywności. Pilotaż zakończony

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa 30 listopada 2023 r. zakończył #realizację pilotażowego projektu Paszportyzacja polskiej żywności. Pilotaż był realizowany przez Naukową i Akademicką Sieć Komputerową – Państwowy Instytut Badawczy i został uruchomiony w grudniu 2021 r. Koszt prac to 16,8 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Nowe paliwo na stacjach benzynowych. Zmiany od 1 stycznia

Od 1 stycznia 2024 r. na stacjach paliw w Polsce będzie wprowadzane sukcesywnie nowe paliwo# - benzyna silnikowa 95-oktanowa z zawartością do 10% biokomponentów – tzw. E10. Benzyna silnikowa E10 zastąpi na stacjach paliw benzynę E5 o liczbie oktanowej 95. Benzyna silnikowa E5, która zostanie zastąpiona benzyną E10, zawiera maksymalnie do 5% objętościowo biokomponentów (bioetanolu), podczas gdy benzyna E10 będzie zawierała maksymalnie do 10% objętościowo biokomponentów. Ta zmiana nie wymaga dodatkowych działań od większości właścicieli pojazdów. W dokumentach pojazdu lub na klapie wlewu paliwa w samochodzie powinno znajdować się charakterystyczne oznaczenie E10 – potwierdzające dostosowanie samochodu do nowego paliwa. Właściciele starszych pojazdów powinni sprawdzić, czy ich pojazdy są dostosowane do tankowania nowego paliwa.

(czytaj więcej)
0

Spotkanie z największymi agencjami kosmicznymi. Zgłoszenia do 11 grudnia

Zachęcamy studentów zainteresowanych badaniami #kosmicznymi do udziału w warszawskim spotkaniu z przedstawicielami najważniejszych agencji kosmicznych świata. Wydarzenie odbędzie się 14 grudnia o godz. 14:00 w budynku Ministerstwa Edukacji i Nauki.

(czytaj więcej)