Dziś mamy 20 lutego 2025, czwartek, imieniny obchodzą:

18 lutego 2025

Radośnie i kolorowo. Przedszkolaki świętowały Walentynki

fot. powierzone

fot. powierzone

Walentynki to radosne i kolorowe święto, które było # celebrowane w Przedszkolu Miejskim w Mroczy.

Dzieci ze wszystkich grup świętowały ten dzień przygotowując kartki walentynkowe dla swoich bliskich, ozdabiały serduszka i składały sobie życzenia. Nie zabrakło zabaw tematycznych, foto-budki walentynkowej oraz tańców.

Takie święto pozwala dzieciom wyrażać emocje i uczyć wartości takich jak współpraca, empatia i szacunek dla innych.

materiał: Agata Schulz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zmiany w składce zdrowotnej. Kto skorzysta na nowych przepisach?

Zmieniły się zasady obliczania składki # zdrowotnej dla przedsiębiorców. Minimalna wysokość składki dla firm rozliczających się według skali podatkowej, podatkiem liniowym lub na karcie podatkowej została obniżona z 100% do 75% minimalnego wynagrodzenia. To jednak nie koniec korzystnych zmian.

(czytaj więcej)
0

Nowi mistrzowie WOT. Żołnierski wielobój

W dniach 14-16 lutego 2025 r. Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej # zorganizowało drugą edycję mistrzostw WOT w wieloboju żołnierskim. W zawodach udział wzięło blisko 150 Terytorialsów reprezentujących 20 Brygad Obrony Terytorialnej oraz drużyna z CSWOT.

(czytaj więcej)
0

Medale Marszałka dla stulatków. Pani Zofia świętowała 105 urodziny

Mimo przeżyć wojennych i trudnej młodości nie stracili pogody ducha.# Stulatkowie – Aniela Buczkowska z Barcina i Gracjan Zodel z Bydgoszczy oraz stupięciolatka Zofia Siwińska mieszkanka Izbicy Kujawskiej cieszą się zdrowiem, uśmiechają się i cały czas z zainteresowaniem śledzą bieżące wydarzenia. Nestorów odwiedzili przewodnicząca sejmiku województwa Elżbieta Piniewska, wicemarszałek Zbigniew Ostrowski i wicemarszałek Aneta Jędrzejewska.

(czytaj więcej)
0

Kolej się rozwija. Samorząd województwa inwestuje w tabor

Siedemdziesiąt pięć procent pociągów realizujących # pasażerskie połączenia regionalne należy do samorządu województwa. Dysponujemy trzydziestoma trzema pojazdami, które w tym roku przejadą 6,5 miliona kilometrów. Flota marszałkowskich pojazdów kolejowych systematycznie się rozrasta. Wkrótce na tory wyjedzie kolejnych siedem nowoczesnych składów zamówionych w bydgoskiej Pesie.

(czytaj więcej)