Dziś mamy 24 kwietnia 2024, środa, imieniny obchodzą:

02 kwietnia 2024

"Emerytura - najlepsza życia pora...". Uroczyste pożegnanie i podziękowania

fot. Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

fot. Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

Dnia 27 marca bieżącego roku przedstawiciele #Rady Rodziców, cała społeczność Szkoły Podstawowej im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie - uczniowie, grono pedagogiczne, pracownicy administracji i obsługi na czele z Panią Dyrektor, zgromadzili się w sali gimnastycznej by uroczyście pożegnać Panią Katarzynę Kubalewską "naszą świeżo upieczoną emerytkę."

Dyrektor szkoły Pani Lucyna Bursztynowicz skierowała do Pani Katarzyny Kubalewskiej słowa uznania za wieloletnią, rzetelną pracę w naszej szkole. Serdecznie podziękowała za zaangażowanie, dobre słowo, uśmiech. Przede wszystkim za serce, którego cząstka zawsze pozostanie w murach naszej placówki.

Pani Dyrektor życzyła, by nowy etap życia obfitował w zdrowie i pomyślność, w czas spędzony z wnukami, które są wielką dumą i pociechą Pani Kasi, w odwagę w realizacji planów i marzeń oraz zasłużoną chwilę wytchnienia.

Następnie Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Barbara Sądel oraz Zastępca Pani Monika Szymkowiak w imieniu całej Rady złożyły podziękowania za współpracę i najlepsze życzenia Pani Katarzynie Kubalewskiej.

Przedstawiciele braci uczniowskiej oraz wszyscy pracownicy szkoły, złożyli życzenia, mocno ściskając naszą Panią Kasię. Upominek w postaci walizek ma za zadanie zmobilizować do aktywnego odpoczynku w wymarzonych zakątkach świata naszą pełnoprawną emerytkę.

Pani Katarzyna Kubalewska dziękując za czas, który spędziła w tej szkole skierowała bardzo ważne słowa do wszystkich zgromadzonych "Pamiętajcie, żeby przede wszystkim zawsze  szanować siebie nawzajem i mury tej szkoły...".

Materiał: Oliwia Kędziora / Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 24 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kolejna wędrówka wzdłuż rzeki Noteć. Trasa nie będzie trudna

Zapraszam na wędrówkę z cyklu# "Po bezdrożach".

(czytaj więcej)
0

Rocznica powstania w gettcie warszawskim. Heroiczna walka

Dzisiaj, 19 kwietnia przypada# 81. rocznica powstania w getcie warszawskim.

(czytaj więcej)
0

Zmień swoje dotychczasowe nawyki. Serce kocha sport

Systematyczna aktywność fizyczna jest podstawą# zdrowego stylu życia. Małymi krokami spróbuj zmienić swoje dotychczasowe nawyki.

(czytaj więcej)
0

Kwiecień plecień. Poranne opady śniegu zaskoczyły mieszkańców

W kcyńskiej gminie dziś rano #padał śnieg z deszczem i to dość intensywnie. Za oknem przez kilkanaście minut panowała iście zimowa aura.

(czytaj więcej)