Dziś mamy 3 marca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

07 lutego 2024
Wiadomości z regionu

Śmiertelny wypadek na dziesiątce. Osobówka czołowo zderzyła się ze scanią

fot. KMP w Bydgoszczy/OSP Solec Kujawski

fot. KMP w Bydgoszczy/OSP Solec Kujawski

Bydgoscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności dzisiejszego# (07.02.2024) wypadku na drodze krajowej nr 10, w miejscowości Przyłubie, w powiecie bydgoskim. W zderzeniu dwóch pojazdów, osobowego Renault oraz ciężarowej Scanii, śmierć na miejscu poniósł 59-letni kierujący pierwszego z nich. Apelujemy do kierowców o ostrożną jazdę.

Dzisiaj (07.02.2024) chwilę po godzinie 13:00 dyżurny bydgoskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu, do którego doszło na drodze krajowej nr 10 w Przyłubiu, pow. bydgoski.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 59-letni kierujący pojazdem marki Renault, zjeżdżając z nieznanych przyczyn na przeciwległy pas ruchu, zderzył się czołowo, z nadjeżdżającym z przeciwnego kierunku, pojazdem ciężarowym marki Scania.

W wyniku poniesionych obrażeń kierowca Renault poniósł śmierć na miejscu. Kierowca pojazdu ciężarowego nie odniósł obrażeń.

Bydgoscy policjanci prowadzą, pod nadzorem prokuratora, czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Materiał: mł. asp. Krzysztof Bratz / Zespół Komunikacji Społecznej KMP w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 5 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 10 (14)

  Kierowca , w dniu 07-02-2024 16:42:39 napisał:

  A ekolodzy chcą zablokować budowę dwupasmowej nowej expresowki z Bydgoszczy do Torunia, wstrzymano wycinkę drzew bo jakieś zrodła wody przetnie

  odpowiedz

  • 4 (6)

  Proste, w dniu 07-02-2024 22:42:15 napisał:

  Spieprzyć ekologow, tam co tydzień ktoś ginie! Pokazać statystki i robić a ekologow na Sybir wywieźć tam jest naturalna flora i fauna.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotoksiążka A4 28 stron
51,00PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Budowa hal
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Ramka wodna na zdjęcie
25,90PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Wypalanie traw jest niedozwolone. Jakie są konsekwencje prawne?

Wypalanie traw prowadzi do nieodwracalnych, niekorzystnych zmian #w środowisku naturalnym – ziemia wyjaławia się, zahamowany zostaje bardzo pożyteczny, naturalny rozkład resztek roślinnych oraz asymilacja azotu z powietrza.

(czytaj więcej)
0

Polskie produkty mięsne w europejskiej czołówce. Smak tradycji

Polskie produkty mięsne od lat należą do europejskiej czołówki #pod względem jakości i smaku. Mało kto wie, że wśród rodzimych przetworów mięsnych nazwy niektórych z nich zostały wpisane do unijnego rejestru chronionych nazw pochodzenia (ChNP) i chronionych oznaczeń geograficznych (ChOG) lub rejestru gwarantowanych tradycyjnych specjalności (GTS). Poznajmy je!

(czytaj więcej)
0

Nie korzystaj z telefonu, gdy prowadzisz. Akcja "Łapki" na kierownicę

Jazda z telefonem w ręku znacząco zwiększa ryzyko #wypadku. Nawet kilka sekund nieuwagi może doprowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji na drodze.

(czytaj więcej)