Konkurs na ozdobę bożonarodzeniową. Wpłynęło 50 prac
fot. M.Berka, J.Lidman
20 grudnia, podczas Świątecznego Koncertu, został rozstrzygnięty konkurs #na ozdobę bożonarodzeniową. Wpłynęło ma niego 50 ciekawych, pomysłowych i różnorodnych prac.
W głosowaniu na najciekawszą ozdobę wzięli udział uczniowie, nauczyciele, rodzice i pracownicy szkoły. Po podliczeniu głosów, wyróżnienie otrzymali:
Adam Plaskaty z grupy „Sówki”
Magdalena Kłosowska z grupy „Pszczółki”
Beata Okońska z klasy 3.
Oliwia Wnęk z klasy 4.
Zuzia Mistrzak z klasy 4.
Wiktor Budziak z klasy 4.
Liliana Kamińska z klasy 4.
Olga Przychodzeń z klasy 7.
Pozostali uczestnicy odebrali pamiątkowe dyplomy i słodkości. Warto zaznaczyć, że prace dzieci zostały przekazane Radzie Rodziców, z przeznaczeniem na świąteczny jarmark.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za za wzięcie udziału w konkursie.
Materiał: Organizatorzy - E. Wójtowicz, D. Sołtys i E. Cichońska / Szkoła Podstawowa im. Ziemi Pałuckiej w Królikowie
Autorzy nie wyrażają zgody na komentowanie artykułu.
Galeria
Czytaj również
Drugi dzień świąt. Podczas mszy w kościele święci się owies
Drugi dzień świąt bożonarodzeniowych poświęcony jest# św. Szczepanowi – pierwszemu męczennikowi za wiarę chrześcijańską, znanemu z głębokiej wiary i mocy czynienia cudów. Został ukamienowany, gdy przyznał się przed sanhedrynem do wiary w Chrystusa (tradycyjna kara za bluźnierstwo).
(czytaj więcej)Nie marnuj jedzenia. Co nadaje się do zamrożenia?
Zamrażanie żywności to doskonały sposób na zachowanie świeżości# i smaku produktów przez dłuższy czas. To nie tylko oszczędza czas, ale także pomaga uniknąć marnowania jedzenia.
(czytaj więcej)Szopki z bogatą tradycją. Zachwycają swoją wyjątkowowścią
Tradycja szopkarska w Krakowie trwa nieprzerwanie od XIX wieku#. Pierwotnie wykonywaniem szopek trudnili się rzemieślnicy z ówczesnych przedmieść Krakowa, szczególnie Krowodrzy i Zwierzyńca.
(czytaj więcej)Narodowy Dzień Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego. Bohaterski zryw
27 grudnia obchodzimy Narodowy Dzień #Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego. Upamiętniamy w ten sposób zwycięski zryw Polaków przeciwko Niemcom z lat 1918–1919 i składamy hołd jego bohaterskim uczestnikom.
(czytaj więcej)