Dziś mamy 20 lipca 2024, sobota, imieniny obchodzą:

15 listopada 2023

Zajęcia o jeżach zaciekawiły dzieci. Wykazały się dużą wiedzą

fot. GOK Sadki

fot. GOK Sadki

W piątek odwiedziliśmy# klasę IC wraz z wychowawczynią, Panią Hanną Korpal. Mieliśmy przyjemność przeprowadzić zajęcia o jeżach.

Te małe zwierzątka są dobrze znane dzieciom. Uczniowie bardzo  chętnie obejrzeli krótką prezentacje na ich temat. Następnie odpowiadały na pytania, wykazując się dużą wiedzą.

W części plastycznej pierwszoklasiści zostali podzieleni na grupy. Każda przygotowała oddzielny plakat na temat jeża. Nie zabrakło na nich informacji o tym , co jedzą te zwierzątka, gdzie mieszkają itp.

Dodatkowo dzieci zaczęły tworzyć swoje jeże z włóczki. Ponieważ to zadanie okazało się bardzo pracochłonne, dokończymy je na kolejnym spotkaniu.

Serdecznie dziękujemy Pani Hannie,  za możliwość przeprowadzenia zajęć.

Materiał: Monika Mitek / GOK Sadki

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Ogórki kiszone na zdrowie. Jakie znaczenie mają dla naszego organizmu?

Sezon ogórkowy w pełni. To najlepszy czas na przygotowanie# kiszonek na zimę. Ogórki kiszone to nie tylko pyszny dodatek do posiłków, ale także prawdziwy superfoods - probiotyki dla jelit, witaminy i #minerały, niska kaloryczność i antyoksydanty.

(czytaj więcej)
0

Zamykanie kąpielisk z powodu sinic. Dlaczego są dla nas niebezpieczne?

Przyczyny występowania i zagrożenia wynikające z obecności #potencjalnie toksycznych cyjanobakterii (sinic) w wodzie.

(czytaj więcej)
0

Kontrola jakości mięsa, wędlin i serów. Zakwestionowano blisko 50 % towarów

Przeprowadzone przez IJHARS kontrole mięsa, wędlin i serów #sprzedawanych bez opakowania wykazały, że błędy najczęściej dotyczą oznakowania, zakwestionowano aż 46,6% towarów.

(czytaj więcej)