Dziś mamy 23 września 2023, sobota, imieniny obchodzą:

20 czerwca 2023

Występ małych strażaków podczas jubileuszu. Dzieci nagrodzone brawami

fot. archiwum Samorządowego Przedszkola nr 3 w Szubinie

fot. archiwum Samorządowego Przedszkola nr 3 w Szubinie

Dziecięca Drużyna Pożarnicza z Samorządowego Przedszkola nr 3 w Szubinie wystąpiła# 17 czerwca podczas festynu na 230 urodziny Brzózek w gminie Szubin.

Dzieci zaprezentowały podstawy musztry, hymn, przysięgę, przedstawiły pierwszą pomoc przedmedyczną a także odśpiewały sto lat z okazji  Jubileuszu miejscowości. Po czym wręczyły upominek w imieniu naszego przedszkola. Po występie „Mali Strażacy” zostali nagrodzeni gromkimi brawami oraz otrzymały słodką niespodzianką od gospodarza imprezy.

Materiał: Sylwia Szweda / Samorządowe Przedszkole nr 3 im. Wandy Chotomskiej w Szubinie

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mobilne pracownie komputerowe. W jakich szkołach powstaną?

Podczas konferencji prasowej #w Kobyłce minister cyfryzacji Janusz Cieszyński ogłosił wyniki konkursu „Pracownia Kompetencji Cyfrowych”.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Bez Samochodu. Pod hasłem "Oszczędzaj Energię"

Dziś obchodzimy Światowy Dzień bez Samochodu, który w tym roku# odbywa się pod hasłem „Oszczędzaj Energię”. Aby uczcić to wydarzenie, zachęcamy do rezygnacji tego dnia z podróżowania autem i skorzystania z bardziej ekologicznych środków transportu.

(czytaj więcej)
0

Pierwszy kurs obserwatorów ognia. Międzynarodowa współpraca

W dniach od 11 do 22 września br. Centrum Szkolenia #Wojsk Obrony Terytorialnej prowadziło kurs obserwatorów ognia dla żołnierzy krajów nadbałtyckich. W 11-dniowym szkoleniu udział wzięło kilkunastu żołnierzy z Litwy, Łotwy i Estonii. Jest to pierwszy kurs realizowany przez instruktorów CSWOT dla żołnierzy krajów nadbałtyckich, który pozwoli na znaczące zwiększenie współpracy międzynarodowej.

(czytaj więcej)
0

Trwa sezon na grzyby. "Jeżeli masz wątpliwości, nie ryzykuj"

Zbieranie grzybów wymaga wiedzy oraz #doświadczenia.

(czytaj więcej)