Dziś mamy 21 lipca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

23 czerwca 2023

Uśmiech, łzy i wzruszenie. Sześciolatki pożegnały przedszkole

fot. powierzone

fot. powierzone

21 czerwca 2023r w Przedszkolu Gminy Sadki – Dobre Ludki odbyła się# uroczystość pożegnania przedszkola przez dzieci 6 – letnie. W uroczystości brali udział rodzice, grono pedagogiczne, pracownicy przedszkola oraz Wójt Gminy Sadki pan Dariusz Gryniewicz.

Występ starszaków zachwycił wszystkich uczestników – były uśmiech, łzy i wzruszenie. Dzieci podziękowały całej rodzinie przedszkolnej za cztery lata spędzone w przedszkolu. Starszaki otrzymali pamiątkowe dyplomy, książki oraz upominki. Absolwentom przedszkola życzymy samych sukcesów w szkole oraz spełnienia marzeń.

Materiał: Ewa Trępała-Ziółkowska- wychowawca grupy

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kontrola importowanego materiału siewnego. Co jest sprawdzane?

Materiał siewny roślin pochodzący z państw trzecich #może być sprowadzony i dopuszczony do obrotu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, jeżeli został wyprodukowany i oceniony zgodnie z systemem inspekcji polowych Unii Europejskiej oraz spełnia wymagania zdrowia roślin. Równoważność systemu produkcji i oceny jest analizowana przez Komisję Europejską i stwierdzana we właściwym wspólnotowym akcie prawnym.

(czytaj więcej)
0

Ogórki kiszone na zdrowie. Jakie znaczenie mają dla naszego organizmu?

Sezon ogórkowy w pełni. To najlepszy czas na przygotowanie# kiszonek na zimę. Ogórki kiszone to nie tylko pyszny dodatek do posiłków, ale także prawdziwy superfoods - probiotyki dla jelit, witaminy i #minerały, niska kaloryczność i antyoksydanty.

(czytaj więcej)
0

Zamykanie kąpielisk z powodu sinic. Dlaczego są dla nas niebezpieczne?

Przyczyny występowania i zagrożenia wynikające z obecności #potencjalnie toksycznych cyjanobakterii (sinic) w wodzie.

(czytaj więcej)
0

Kontrola jakości mięsa, wędlin i serów. Zakwestionowano blisko 50 % towarów

Przeprowadzone przez IJHARS kontrole mięsa, wędlin i serów #sprzedawanych bez opakowania wykazały, że błędy najczęściej dotyczą oznakowania, zakwestionowano aż 46,6% towarów.

(czytaj więcej)