Dziś mamy 23 września 2023, sobota, imieniny obchodzą:

23 czerwca 2023

Uśmiech, łzy i wzruszenie. Sześciolatki pożegnały przedszkole

fot. powierzone

fot. powierzone

21 czerwca 2023r w Przedszkolu Gminy Sadki – Dobre Ludki odbyła się# uroczystość pożegnania przedszkola przez dzieci 6 – letnie. W uroczystości brali udział rodzice, grono pedagogiczne, pracownicy przedszkola oraz Wójt Gminy Sadki pan Dariusz Gryniewicz.

Występ starszaków zachwycił wszystkich uczestników – były uśmiech, łzy i wzruszenie. Dzieci podziękowały całej rodzinie przedszkolnej za cztery lata spędzone w przedszkolu. Starszaki otrzymali pamiątkowe dyplomy, książki oraz upominki. Absolwentom przedszkola życzymy samych sukcesów w szkole oraz spełnienia marzeń.

Materiał: Ewa Trępała-Ziółkowska- wychowawca grupy

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mobilne pracownie komputerowe. W jakich szkołach powstaną?

Podczas konferencji prasowej #w Kobyłce minister cyfryzacji Janusz Cieszyński ogłosił wyniki konkursu „Pracownia Kompetencji Cyfrowych”.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Bez Samochodu. Pod hasłem "Oszczędzaj Energię"

Dziś obchodzimy Światowy Dzień bez Samochodu, który w tym roku# odbywa się pod hasłem „Oszczędzaj Energię”. Aby uczcić to wydarzenie, zachęcamy do rezygnacji tego dnia z podróżowania autem i skorzystania z bardziej ekologicznych środków transportu.

(czytaj więcej)
0

Pierwszy kurs obserwatorów ognia. Międzynarodowa współpraca

W dniach od 11 do 22 września br. Centrum Szkolenia #Wojsk Obrony Terytorialnej prowadziło kurs obserwatorów ognia dla żołnierzy krajów nadbałtyckich. W 11-dniowym szkoleniu udział wzięło kilkunastu żołnierzy z Litwy, Łotwy i Estonii. Jest to pierwszy kurs realizowany przez instruktorów CSWOT dla żołnierzy krajów nadbałtyckich, który pozwoli na znaczące zwiększenie współpracy międzynarodowej.

(czytaj więcej)
0

Trwa sezon na grzyby. "Jeżeli masz wątpliwości, nie ryzykuj"

Zbieranie grzybów wymaga wiedzy oraz #doświadczenia.

(czytaj więcej)