Dziś mamy 18 października 2024, piątek, imieniny obchodzą:

17 października 2024

"Szkoda kilku błędów". Kcyńskie szczypiornistki zagrały w Ustce

W drugiej kolejce II ligi #nasze szczypiornistki zmierzyły się na wyjeździe z SSPR Szczypiorniak Ustka.

Dziewczyny rozpoczęły dobrze. Do 17' utrzymywał się remis 9-9. Jednak kolejne minuty to przestój w grze, popełniamy błędy w obronie i ataku. Do przerwy przegrywamy 18-13. Druga połowa to serie w zdobywaniu bramek przez obie drużyny. Nasza starta do rywalek wahała się od -4 do -9 bramkę. Jednak kolejne minuty do wygrana 6-0 i na 10 minut przed końcem przegrywamy 27-24. W końcówce rzucamy wszystko na jedną kartę, jednak rywal potrafi wykorzystać nasze błędy. Przegrywamy ostatecznie 32-27.

- Dzisiejsze spotkanie mogło się podobać. Szkoda kilku błędów które przytrafiały się nam w ważnych momentach. Zagraliśmy dziś dobre spotkanie. Punktów to nie przynosi, jednak postep w grze był widoczny. Zdajemy sobie sprawę, że przed nami ciężkie spotkania w których musimy zagrać jeszcze lepiej - przekazał trener Bartek Łyszczarz.

Skład: Lena Czarnecka (br), Olga Kołodziejczyk (br), Emilia Łyszczarz (7), Wiktoria Sawicka (7), Anna Urbańska (4), Natalia Grzegorek (2), Sara Szymańska (2), Dominika Grzegorek (2), Kinga Białachowska (1), Maja Michalska (1), Marcelina Borowska (1), Karolina Sawicka.

Materiał: Bartek Łyszczarz/MLUKS "Orlik" Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.