Dziś mamy 23 września 2023, sobota, imieniny obchodzą:

15 września 2023

Pomógł przy ratowaniu dziecka z pożaru. Podziękowania dla Piotra Augustyna

fot. UMiG Mrocza

fot. UMiG Mrocza

15 września 2023 roku Burmistrz Miasta i Gminy #Mrocza – Jarosław Okonek oraz Sekretarz Miasta i Gminy Mrocza – Renata Jesionowska - Zawieja spotkali się z Piotrem Augustyn - uczniem, który okazał bezinteresowną pomoc przy ratowaniu życia dziecka z pożaru kamienicy na Rynku w Nakle w dniu 25 sierpnia 2023 roku.

Podczas spotkania, które odbyło się w Technikum Bydgoskiego Doskonalenia Zawodowego w Mroczy nie brakowało słów podziwu i uznania.  W imieniu swoim oraz wszystkich mieszkańców Gminy Mrocza w ramach podziękowania Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza – Jarosław Okonek przekazał także adres okolicznościowy oraz upominek

Materiał: Joanna Murawiec / UMiG Mrocza

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 8

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mobilne pracownie komputerowe. W jakich szkołach powstaną?

Podczas konferencji prasowej #w Kobyłce minister cyfryzacji Janusz Cieszyński ogłosił wyniki konkursu „Pracownia Kompetencji Cyfrowych”.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Bez Samochodu. Pod hasłem "Oszczędzaj Energię"

Dziś obchodzimy Światowy Dzień bez Samochodu, który w tym roku# odbywa się pod hasłem „Oszczędzaj Energię”. Aby uczcić to wydarzenie, zachęcamy do rezygnacji tego dnia z podróżowania autem i skorzystania z bardziej ekologicznych środków transportu.

(czytaj więcej)
0

Pierwszy kurs obserwatorów ognia. Międzynarodowa współpraca

W dniach od 11 do 22 września br. Centrum Szkolenia #Wojsk Obrony Terytorialnej prowadziło kurs obserwatorów ognia dla żołnierzy krajów nadbałtyckich. W 11-dniowym szkoleniu udział wzięło kilkunastu żołnierzy z Litwy, Łotwy i Estonii. Jest to pierwszy kurs realizowany przez instruktorów CSWOT dla żołnierzy krajów nadbałtyckich, który pozwoli na znaczące zwiększenie współpracy międzynarodowej.

(czytaj więcej)
0

Trwa sezon na grzyby. "Jeżeli masz wątpliwości, nie ryzykuj"

Zbieranie grzybów wymaga wiedzy oraz #doświadczenia.

(czytaj więcej)