Dziś mamy 21 lipca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

15 września 2023

Pomógł przy ratowaniu dziecka z pożaru. Podziękowania dla Piotra Augustyna

fot. UMiG Mrocza

fot. UMiG Mrocza

15 września 2023 roku Burmistrz Miasta i Gminy #Mrocza – Jarosław Okonek oraz Sekretarz Miasta i Gminy Mrocza – Renata Jesionowska - Zawieja spotkali się z Piotrem Augustyn - uczniem, który okazał bezinteresowną pomoc przy ratowaniu życia dziecka z pożaru kamienicy na Rynku w Nakle w dniu 25 sierpnia 2023 roku.

Podczas spotkania, które odbyło się w Technikum Bydgoskiego Doskonalenia Zawodowego w Mroczy nie brakowało słów podziwu i uznania.  W imieniu swoim oraz wszystkich mieszkańców Gminy Mrocza w ramach podziękowania Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza – Jarosław Okonek przekazał także adres okolicznościowy oraz upominek

Materiał: Joanna Murawiec / UMiG Mrocza

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 11

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kontrola importowanego materiału siewnego. Co jest sprawdzane?

Materiał siewny roślin pochodzący z państw trzecich #może być sprowadzony i dopuszczony do obrotu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, jeżeli został wyprodukowany i oceniony zgodnie z systemem inspekcji polowych Unii Europejskiej oraz spełnia wymagania zdrowia roślin. Równoważność systemu produkcji i oceny jest analizowana przez Komisję Europejską i stwierdzana we właściwym wspólnotowym akcie prawnym.

(czytaj więcej)
0

Ogórki kiszone na zdrowie. Jakie znaczenie mają dla naszego organizmu?

Sezon ogórkowy w pełni. To najlepszy czas na przygotowanie# kiszonek na zimę. Ogórki kiszone to nie tylko pyszny dodatek do posiłków, ale także prawdziwy superfoods - probiotyki dla jelit, witaminy i #minerały, niska kaloryczność i antyoksydanty.

(czytaj więcej)
0

Zamykanie kąpielisk z powodu sinic. Dlaczego są dla nas niebezpieczne?

Przyczyny występowania i zagrożenia wynikające z obecności #potencjalnie toksycznych cyjanobakterii (sinic) w wodzie.

(czytaj więcej)
0

Kontrola jakości mięsa, wędlin i serów. Zakwestionowano blisko 50 % towarów

Przeprowadzone przez IJHARS kontrole mięsa, wędlin i serów #sprzedawanych bez opakowania wykazały, że błędy najczęściej dotyczą oznakowania, zakwestionowano aż 46,6% towarów.

(czytaj więcej)