Dziś mamy 23 września 2023, sobota, imieniny obchodzą:

11 września 2023

Policjanci wyjaśniają okoliczności utonięcia. Przeprowadzono czynności

fot. powierzone

fot. powierzone

Policjanci z Komisariatu Policji w Szubinie wyjaśniają okoliczności# utonięcia 48-letniego mężczyzny. Do zdarzenia doszło na terenie jeziora w Wąsoszu.

Wczoraj (10.09.23) około godziny 14.35 dyżurny Komisariatu Policji w Szubinie został powiadomiony przez jednego z plażowiczów, że zauważył on unoszące się na jeziorze w Wąsoszu ciało. Pisaliśmy o tym tutaj. Na miejsce skierowano policjantów, którzy potwierdzili informację. Mężczyzna został wyciągnięty na pomost przez osoby przebywające na plaży. Mimo podjętej reanimacji 48-letniego mieszkańca Piekar Śląskich nie udało się uratować.

Przeprowadzone na miejscu czynności wykluczyły udział osób trzecich w tym zdarzeniu. Śledczy, pod nadzorem miejscowej prokuratury, prowadzą działania zmierzające do ustalenia okoliczności śmierci mężczyzny.

Materiał: asp. Zofia Wrzeszcz / p.o. oficera prasowego KPP Nakło

Oceń artykuł: 14 12

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Fotokalendarze A3
35PLN
Budowa hal
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
0

Mobilne pracownie komputerowe. W jakich szkołach powstaną?

Podczas konferencji prasowej #w Kobyłce minister cyfryzacji Janusz Cieszyński ogłosił wyniki konkursu „Pracownia Kompetencji Cyfrowych”.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Bez Samochodu. Pod hasłem "Oszczędzaj Energię"

Dziś obchodzimy Światowy Dzień bez Samochodu, który w tym roku# odbywa się pod hasłem „Oszczędzaj Energię”. Aby uczcić to wydarzenie, zachęcamy do rezygnacji tego dnia z podróżowania autem i skorzystania z bardziej ekologicznych środków transportu.

(czytaj więcej)
0

Pierwszy kurs obserwatorów ognia. Międzynarodowa współpraca

W dniach od 11 do 22 września br. Centrum Szkolenia #Wojsk Obrony Terytorialnej prowadziło kurs obserwatorów ognia dla żołnierzy krajów nadbałtyckich. W 11-dniowym szkoleniu udział wzięło kilkunastu żołnierzy z Litwy, Łotwy i Estonii. Jest to pierwszy kurs realizowany przez instruktorów CSWOT dla żołnierzy krajów nadbałtyckich, który pozwoli na znaczące zwiększenie współpracy międzynarodowej.

(czytaj więcej)
0

Trwa sezon na grzyby. "Jeżeli masz wątpliwości, nie ryzykuj"

Zbieranie grzybów wymaga wiedzy oraz #doświadczenia.

(czytaj więcej)