Dziś mamy 10 sierpnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

28 lipca 2022

Pierwszy sparing napawa optymizmem. Cel został osiągnięty

fot. BDS

fot. BDS

Wysokie zwycięstwo odnieśli w sobotę piłkarze Szubinianki#, podczas swojego pierwszego sparingu przed rundą jesienną sezonu 2022/2023. Do Szubina przyjechali zawodnicy Wisły Fordon, którzy musieli uznać wyższość ekipy trenera Wiesława Stepczyńskiego.

Wynik 6:1 napawa optymizmem tym bardziej, jeśli weźmiemy pod uwagę ostatni sparing zespołów. W marcu lepsi byli gracze z Bydgoszczy. Tym razem zdecydowanie lepsi okazali się szubinianie. Worek z bramkami rozwiązał w 23` Norbert Gorajewski, po podaniu Igora Jakubowskiego. Po chwili na 2:0 podwyższył Kamil Ośka, tym razem przy bramce asystował Konrad Polawski. W drugiej połowie dalej prym wiedli gospodarze. w 54` trafił Mikołaj Jerzakowski, który wykorzystał dobre podanie Kamila Ośki. Kwadrans później Bartosz Musiałek dograł do Maxyma Liashenko i było już 4:0. W 82` swoje drugie trafienie zaliczył Mikołaj Jerzakowski. Goście strzelili honorową bramkę w 85`. Dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry wynik spotkania na 6:1 ustalił Michał Machowski.

- Cel sparingu został osiągnięty - mówił po meczu trener Szubinianki Wiesław Stepczyński. - Przetestowaliśmy dwa ustawienia. Wiemy, co należy poprawić. Zawodnicy solidnie wybiegali ten mecz - dodaje trener.

Jak się okazało, w koszulce Szubinianki zobaczyliśmy w sobotę dobrze znanego, ale dawno nie widzianego Pawła Kujawę, który po długiej przerwie wraca do zespołu z Zamku Gołańcz.
- Wróciłem do Szubinianki, ponieważ zawsze dobrze czułem się w tym zespole. Myślę, że jestem w stanie dać drużynie coś pozytywnego, przede wszystkim doświadczenie. Widzę duży potencjał w chłopakach. Czuję się jak w domu - mówi "nowy" nabytek Szubinianki Paweł Kujawa. Bardzo cieszymy się z tego powrotu i witamy w domu Paweł.

W drużynie Szubinianki w meczu przeciwko Wiśle Fordon wystąpili: Przemysław Pawlak, Norbert Gorajewski, Konrad Polawski, Paweł Kujawa, Paweł Jakubowski, Konrad Zawidzki, Igor Jakubowski, Bartosz Musiałek, Jacek Wypych, Michał Machowski, Mikołaj Jerzakowski, Maxym Liashenko oraz Kamil Ośka.

 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Album na zdjęcia 10x15
17,90PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Ramka na zdjęcia
13,90PLN 8,90PLN
Ramki urodzinowe
39,90PLN
Stres w pracy oraz jego wpływ na występowanie wypadków przy pracy
49PLN
Ramka na 3 zdjęcia (1015)
39,90PLN 29,90PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
99PLN
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Zaprowadź dziecko na bilans zdrowia. Czy badanie jest obowiązkowe?

Bilans zdrowia to okresowe profilaktyczne badanie przeprowadzane na# różnych etapach życia. Pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo oraz wcześnie wykryć wady rozwojowe i choroby.

(czytaj więcej)
0

Obcokrajowcy w Polsce. W czerwcu do ubezpieczeń zgłoszono ponad 1 mln cudzoziemców

Liczba cudzoziemców zgłoszonych do# ubezpieczeń społecznych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na koniec czerwca br. wyniosła ponad 1 mln, w województwie kujawsko-pomorskim było to ponad 36 tys.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)