Dziś mamy 7 października 2022, piątek, imieniny obchodzą:

20 września 2022

Od pasji do futbolu. Żaki rozpoczęły rozgrywki

Fot. Daniel Kloska, Damian Borowski

Fot. Daniel Kloska, Damian Borowski

Nasze żaki rozegrały dwa turnieje w ramach rozgrywek KPZPN "Od pasji do futbolu".

Pierwszy, którego byliśmy organizatorami zagrały w Mroczy żaki starsze. Gościliśmy zespoły Feniksa Mrocza, Czarnych Nakło oraz Victorii Niemcz Osielsko. W każdym spotkaniu bawiliśmy się rewelacyjnie strzelając mnóstwo bramek.

Zagraliśmy w składzie: Maja, Kuba, Dawid, Miłosz, Filip, Maks K, i Maks Turbogrosik. Drugi turniej tym razem żaków młodszych zorganizowany w Bydgoszczy na obiekcie Gwiazdy Bydgoszcz zagraliśmy oprócz gospodarzy z Chemikiem oraz Skrą Paterek. Młodsi koledzy również rozstrzelali się zdobywając piękne gole.

Zagraliśmy w składzie: Maks B. , Bartek, Nikodem, Maks T., Borys, Oliwier, Wojtek, Stasiu, Lesiu.

Łącznie nasi zawodnicy zdobyli 26 bramek tracąc 4. Rozgrywki żaków w ramach "Od pasji do futbolu" to turnieje gdzie nie prowadzimy tabel, wyników, oraz klasyfikacji końcowej.

Gratulacje dla naszych drużyn. Jak chcesz dołączyć do naszych drużyn zadzwoń lub napisz 531 525 332

Materiał: Daniel Kloska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 9 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

„Toksyczna agentura”. Bezpieka i jej tajni współpracownicy

Kolejna książka doktora Adama Węsierskiego pt. #„Toksyczna agentura”, t. 3, Toruń 2022, która prezentuje ponad 200 biogramów TW komunistycznego aparatu bezpieczeństwa oraz ich szkodliwość.

(czytaj więcej)
0

Potrzeby psa i kota. Czyli szczęśliwy pupil nie tylko od święta

Światowy Dzień Zwierząt obchodzony jest co roku 4 października#. Data ta stała się międzynarodowym świętem praw i dobrostanu zwierząt. Jako opiekunowie czworonożnych pupili chcemy zapewnić im szczęście i zdrowie. Jak to zrobić? Wystarczy każdego dnia zadbać o zaspokojenie potrzeb behawioralnych naszego psa i kota. A z okazji ich święta celebrujmy wspólny czas podczas spaceru, zabawy lub częstując ulubieńca zdrowym smakołykiem.

(czytaj więcej)
0

1 października. Jak ucztować w Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu?

Analitycy z Polskiego Instytutu Ekonomicznego zwracają uwagę, że# w Polsce coraz więcej osób ogranicza ilość spożywanego mięsa. Eksperci PIE, powołując się na dane z ankiety Global Consumer Survey z 2021 r., wskazali, że 7 proc. osób w wieku 18-29 lat jest wegetarianami, a 1 proc. weganami. Według badań przeprowadzonych przez Maczfit, w aglomeracjach miejskich może być nawet 20% wegetarian. Tymczasem jeszcze w 2014 r. CBOS podawał, że wegetarianizm deklaruje zaledwie 1% społeczeństwa. Wzrost jest zatem ogromny, a Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu świętuje coraz więcej osób.

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)